» » Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:49
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Пол МакГіган
В ролях:
Каллум Тернер, Бронсон Уебб, Джеймс МакЕвой, Ендрю Скотт, Деніел Редкліфф, Джессіка Браун-Фіндлі, Ді Ботчер, Робін Пірс, Деніел Мейс, Спенсер Уідлінг
Формат:
mp4, 3gp

Віктор Франкенштейн 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Віктор Франкенштейн 2015 українською мовою

Володіючи з народження потворною зовнішністю, молодий безіменний горбань змушений терпіти своє жалюгідне існування, працюючи клоуном і за сумісництвом лікарем в бродячому цирку. Відомий на манежі як клоун Фелікс, а за його межами не більше ніж «виродок» або «горбань», він день за днем проводить позбавлені радості будні, терплячи колючі глузування натовпу, а також приниження і побої акторів цирку, у вільний час, вивчаючи книги з анатомії. Єдиним промінцем світла, який освітлює жорстоке безпросвітне життя нещасного хлопця, є гімнастка Лорелей, в яку він сумирно закоханий, щоразу спостерігаючи за її виступами із завмиранням серця.

Одного разу під час представлення Лорелей зривається і падає, отримавши при цьому вкрай важку травму, і наш герой, володіє неабиякими знаннями в медицині, негайно кидається до неї. Разом з ним до постраждалої артистки вчасно підоспів молодий студент-медик Віктор Франкенштейн, який, надаючи екстрену допомогу постраждалій, був вражений здібностями непоказного виродка. Цієї ж ночі Віктор допомагає хлопцеві бігти, після чого вони вирушають до нього в будинок-лабораторію, де Франкенштейн, з'ясувавши причину виникнення потворного горба, видаляє його за допомогою хірургічного втручання. Віктор, подарувавши хлопцеві нову зовнішність, іменує його Ігорем і робить своїм асистентом, посвятивши в неймовірну таємницю: молодий студент працює над експериментом, що дозволяє подолати смерть. Але незабаром світла мрія талановитого експериментатора, покликана змінити світ, перетворюється в небезпечну одержимість, а геніальна іскорка, призначена вдихати життя, стає згубним полум'ям смерті.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Віктор Франкенштейн 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Виктор Франкенштейн

Загрузка...
Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*