» » Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:49
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Пол МакГіган
В ролях:
Каллум Тернер, Бронсон Уебб, Джеймс МакЕвой, Ендрю Скотт, Деніел Редкліфф, Джессіка Браун-Фіндлі, Ді Ботчер, Робін Пірс, Деніел Мейс, Спенсер Уідлінг
Формат:
mp4, 3gp

Віктор Франкенштейн 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Віктор Франкенштейн 2015 українською мовою

Володіючи з народження потворною зовнішністю, молодий безіменний горбань змушений терпіти своє жалюгідне існування, працюючи клоуном і за сумісництвом лікарем в бродячому цирку. Відомий на манежі як клоун Фелікс, а за його межами не більше ніж «виродок» або «горбань», він день за днем проводить позбавлені радості будні, терплячи колючі глузування натовпу, а також приниження і побої акторів цирку, у вільний час, вивчаючи книги з анатомії. Єдиним промінцем світла, який освітлює жорстоке безпросвітне життя нещасного хлопця, є гімнастка Лорелей, в яку він сумирно закоханий, щоразу спостерігаючи за її виступами із завмиранням серця.

Одного разу під час представлення Лорелей зривається і падає, отримавши при цьому вкрай важку травму, і наш герой, володіє неабиякими знаннями в медицині, негайно кидається до неї. Разом з ним до постраждалої артистки вчасно підоспів молодий студент-медик Віктор Франкенштейн, який, надаючи екстрену допомогу постраждалій, був вражений здібностями непоказного виродка. Цієї ж ночі Віктор допомагає хлопцеві бігти, після чого вони вирушають до нього в будинок-лабораторію, де Франкенштейн, з'ясувавши причину виникнення потворного горба, видаляє його за допомогою хірургічного втручання. Віктор, подарувавши хлопцеві нову зовнішність, іменує його Ігорем і робить своїм асистентом, посвятивши в неймовірну таємницю: молодий студент працює над експериментом, що дозволяє подолати смерть. Але незабаром світла мрія талановитого експериментатора, покликана змінити світ, перетворюється в небезпечну одержимість, а геніальна іскорка, призначена вдихати життя, стає згубним полум'ям смерті.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Віктор Франкенштейн 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
Віктор Франкенштейн 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*