» » Володар перснів: Повернення короля 2003
Володар перснів: Повернення короля 2003
Розширена версія
Рік:
2003 рік
Країна:
США, Нова Зеландія
Час:
04:23
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Пітер Джексон
В ролях:
Домінік Монахен, Іен Маккеллен, Вігго Мортенсен, Орландо Блум, Міранда Отто, Енді Серкіс, Елайджа Вуд, Біллі Бойд, Бернард Хілл, Шон Естін
Формат:
mp4, 3gp

Володар перснів: Повернення короля 2003 дивитися онлайн

Опис фільму Володар перснів: Повернення короля 2003 українською мовою

Третьою заключною частиною в трилогії "Володар перснів" стала картина "Володар кілець: Повернення короля» (2003). Головні герої фільму хоббіти Сем і Фродо безстрашні герої, які вирішили врятувати Середземномор'я. Саурон - повелитель темряви, веде свої війська на фортецю Останньої Надії. Але він засліплений очікуванням своєї перемоги не помічає двох хоббітів. Сем і Фродо підійшовши дуже близько до воріт темного держави, зрозуміли, що їх не пропустить око Фатальної гори.

Після ради на Пеленнорских полях було прийнято рішення піти і викликати на бій Саурона - для єдиної мети відволікти Око, щоб Фродо і Сем, могли пройти непоміченими і знищити кільце. Знаючи що у них немає жодного шансу на перемогу, війська, які об'єднали в собі ельфів, людей і гномів, все одно пішли виконати місію, покладену на них. Хоббіти знищують кільце, а з його знищенням руйнується і цитадель Саурона. Війська Мордора розбіглися. По поверненню хоббітів в Шир Сем одружується, а Фродо зрозумів, що хворий і причина цієї хвороби кільце яке він довго носив і поранення від чарівника, вирішив піти на Захід разом з ельфами.

Кіно Володар перснів: Повернення короля 2003 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Властелин колец: Возвращение Короля

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*