» » Загублене місто 2015
Загублене місто 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:32:15
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Віталій Потрух
В ролях:
Дмитро Лінартович, Валерій Легін, Андрій Джеджула, Ірина Новак, Марк Дробот, Олексій Колесник, Аміран Джмухаладзе, Євген Капорін, Костянтин Лінартович, Сергій Романюк

Загублене місто 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Загублене місто 2015 українською мовою

Українська кінострічка розповідає нам про драматичні і фантастичні події, що відбуваються на півдні країни. Ми стаємо свідками унікального наукового експерименту, покликаного довести зухвалу теорію про фізичні властивості матеріалів. Але в найвідповідальніший момент щось йде не так, і відбувається катастрофа, наслідки якої важко оцінити. Вчені з кількох країн приймаються оцінювати збиток і вивчати парадокси, викликані катастрофою.

Територію називають «зоною відчуження», туди не пускають звичайних людей і намагаються приховати те, що відбувається від преси. Але все це не зупиняє справжніх авантюристів, які бажають задовольнити свою цікавість або спробувати знайти щось цінне. Одним з таких мародерів і стає головний герой фільму, здатний проникати в загублене місто в корисливих цілях. Там, в результаті ланцюжка непояснених подій, він знайомиться з двома людьми: жінкою, що розшукує членів своєї сім'ї, і замкнутим вченим, за яким закріпилася не найкраща репутація. Їм доведеться об'єднати свої зусилля, щоб розгадати таємниці місцевості і вибратися звідти живими. Головного героя вже не цікавить ніяка нагорода, він мріє лише про те, щоб вижити в місці, де в лічені години все змінюється до невпізнання.

Кіно Загублене місто 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Затерянный город

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*