» » Загублене місто 2015
Загублене місто 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:32:15
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Віталій Потрух
В ролях:
Дмитро Лінартович, Валерій Легін, Андрій Джеджула, Ірина Новак, Марк Дробот, Олексій Колесник, Аміран Джмухаладзе, Євген Капорін, Костянтин Лінартович, Сергій Романюк
Формат:
mp4, 3gp

Загублене місто 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Загублене місто 2015 українською мовою

Українська кінострічка розповідає нам про драматичні і фантастичні події, що відбуваються на півдні країни. Ми стаємо свідками унікального наукового експерименту, покликаного довести зухвалу теорію про фізичні властивості матеріалів. Але в найвідповідальніший момент щось йде не так, і відбувається катастрофа, наслідки якої важко оцінити. Вчені з кількох країн приймаються оцінювати збиток і вивчати парадокси, викликані катастрофою.

Територію називають «зоною відчуження», туди не пускають звичайних людей і намагаються приховати те, що відбувається від преси. Але все це не зупиняє справжніх авантюристів, які бажають задовольнити свою цікавість або спробувати знайти щось цінне. Одним з таких мародерів і стає головний герой фільму, здатний проникати в загублене місто в корисливих цілях. Там, в результаті ланцюжка непояснених подій, він знайомиться з двома людьми: жінкою, що розшукує членів своєї сім'ї, і замкнутим вченим, за яким закріпилася не найкраща репутація. Їм доведеться об'єднати свої зусилля, щоб розгадати таємниці місцевості і вибратися звідти живими. Головного героя вже не цікавить ніяка нагорода, він мріє лише про те, щоб вижити в місці, де в лічені години все змінюється до невпізнання.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Загублене місто 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Затерянный город

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*