» » Юність 2015
Юність 2015
Рік:
Країна:
Час:
124 хв. / 02:04
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Паоло Соррентіно
В ролях:
Пол Дано, Джейн Фонда, Мадаліна Діана гені, Алекс Маккуїн, Харві Кейтель, Майкл Кейн, Роберт Сіталер, Ролі Серрано, Місяць Зімічев Мійовіч, Рейчел Вайс

Юність 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Юність 2015 українською мовою

Фільм "Молодість" переносить нас в ті часи, коли молоді люди танцювали під рок-н-ролом, любили ретро вечірки. Саме так проводили свого часу герої цього фільму, нині вже люди досить солідного віку. Йдеться про двох друзів, які прожили досить бурхливу молодість разом, любили рок-н-рол, влаштовували вечірки, любили дівчат і жінок, заводили безліч романів, веселилися, часом навіть бешкетували і хуліганили, але разом з тим запалювали своє життя.

Тепер вони вже подорослішали, досягли своєї зрілості. Може бути у них тепер уже і волосся сиве, але в душі ще не гасне той вогонь бурхливої молодості. Вони сповнені спогадів, якими і діляться один з одним в тихому парку зимовим вечором. Кругом лежить білий сніг, проте ця білизна здається м'якою і прозорою в світі вечірній ліхтарів. На лавці сидять вони і розмовляють між собою, переносячи глядачів у ті далекі часи своєї молодості. Можливо їхні розповіді злегка перебільшені, або може бути вони хочуть похвалитися між собою, але глядачі потраплять в чудовий світ ретро класики, стануть свідками живих епізодів тих часів, в які проводили свою молодість герої фільму.

Фільм Молодість 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Юність 2015
Юність 2015
Юність 2015
Юність 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*