» » Джульєтта 2016
Джульєтта 2016
Рік:
Країна:
Іспанія
Жанр:
Час:
99 хв. / 01:39
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Педро Альмодовар
В ролях:
Агустін Альмодовар, Бимба Бозе, Мішель Хеннер, Россі де Пальма, Емма Суарес, Адріана Угарте, Наталі Поса, Даріо Грандінетті, Даніель Грао, Інма Куеста

Джульєтта 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Джульєтта 2016 українською мовою

Захоплююча історія життя леді. Дні веселої і активної дівчини проходили радісно і захоплююче. Здавалося, так буде завжди, ніхто не зіпсує щасливе буття. Дане час було для панянки найкращим. Однак доля часом пропонує неймовірні випробування. Через тридцять років, ту колишню кокетку неможливо дізнатися. За цей проміжок вона кардинально змінилася і далеко не в кращу сторону. Яка причина послужила переломним моментом в житті особи.

Тепер її абсолютно не впізнати. Жінка надламана, виснажена. Її душевний стан важкий і хворобливий. Вона не врівноважена. Що могло статися на життєвому шляху дами, щоб привести її до неосудності? Як будуть розвиватися події далі? Чи зможе жінка впоратися з психічним станом? Чи буде в житті представниці прекрасної статі що - щось хороше? Чи вдасться сеньйорі знайти душевну рівновагу і вирвати з глибини душі ті неприємні моменти біографії, які привели жінку до жахливого стану? Чи буде життя фрау благополучної і успішної, як і багато років тому?

Кіно Джульєтта 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Джульєтта 2016
Джульєтта 2016
Джульєтта 2016
Джульєтта 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*