Спарта 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Микола Кудряшов
В ролях:
Микола Кудряшов, Володимир Епіфанцев, Ян Цапник, Олександр Шлеменко, Андрій Семенов, Михайло Малютін, Максим Коновалов, Наталія Власова, Денис Нікіфоров
Формат:
mp4, 3gp

Спарта 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Спарта 2016 українською мовою

Під час чергового чемпіонату світу зі змішаних бойових мистецтв, де брали участь два давніх суперника, Микола Кудряшов і Андрій Філатов, перемога дісталася першому бійцеві. Але Андрій був абсолютно не згоден з даними результатом, тому між його людьми, образив дівчину нашого героя, і переможцем турніру виникає бійка, в ході якої один з кривдників отримує серйозні травми. Ця подія, що стало для Миколи фатальною помилкою, повністю змінює його життя, адже за підсумками судового розгляду він на три роки позбавляється волі, а разом з нею і колишньої популярності, в покарання за необачний вчинок.

Через три роки, опинившись на волі, наш герой дізнається, що він тепер практично нікому не потрібен, а його дівчина живе з Філатовим. Але незважаючи на всі невдачі, боєць твердо вирішує повернутися на ринг, після чого звертається за допомогою до своїх друзів, які з радістю погоджуються йому допомогти. Через деякий час наші герої дізнаються, що незабаром буде проводитися змагання по новому виду єдиноборств - командним боїв. Розуміючи, що це їх єдиний шанс знову заявити про себе, а також повернути колишню славу і непогано заробити, друзі починають посилену підготовку.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Спарта 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Спарта 2016
Спарта 2016
Спарта 2016
Спарта 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*