» » Спарта 2016
Спарта 2016
Рік:
Країна:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Микола Кудряшов
В ролях:
Микола Кудряшов, Володимир Епіфанцев, Ян Цапник, Олександр Шлеменко, Андрій Семенов, Михайло Малютін, Максим Коновалов, Наталія Власова, Денис Нікіфоров

Спарта 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Спарта 2016 українською мовою

Під час чергового чемпіонату світу зі змішаних бойових мистецтв, де брали участь два давніх суперника, Микола Кудряшов і Андрій Філатов, перемога дісталася першому бійцеві. Але Андрій був абсолютно не згоден з даними результатом, тому між його людьми, образив дівчину нашого героя, і переможцем турніру виникає бійка, в ході якої один з кривдників отримує серйозні травми. Ця подія, що стало для Миколи фатальною помилкою, повністю змінює його життя, адже за підсумками судового розгляду він на три роки позбавляється волі, а разом з нею і колишньої популярності, в покарання за необачний вчинок.

Через три роки, опинившись на волі, наш герой дізнається, що він тепер практично нікому не потрібен, а його дівчина живе з Філатовим. Але незважаючи на всі невдачі, боєць твердо вирішує повернутися на ринг, після чого звертається за допомогою до своїх друзів, які з радістю погоджуються йому допомогти. Через деякий час наші герої дізнаються, що незабаром буде проводитися змагання по новому виду єдиноборств - командним боїв. Розуміючи, що це їх єдиний шанс знову заявити про себе, а також повернути колишню славу і непогано заробити, друзі починають посилену підготовку.

Кіно Спарта 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Спарта 2016
Спарта 2016
Спарта 2016
Спарта 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*