Вона 2016
Рік:
Країна:
Час:
130 хв. / 02:10
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Пол Верховен
В ролях:
Анн Косино, Ізабель Юппер, Жюдит Магр, Вімала Понс, Шарль Берлінг, Аліс Ісааз, Вірджинія Ефіра, Йонас Блоці, Крістіан Беркель, Лоран Лафітт

Вона 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Вона 2016 українською мовою

Як багато доводиться пережити сильну жінку, щоб домогтися успіху в житті. Складне сходження по кар'єрних сходах, яке стоїть безлічі нервових клітин. Виховання сина, який поруч з владною матір'ю часом відчуває себе не впевнено, і не поспішає проявляти любов і турботу. Відносини з чоловіком, які з кожним роком стають все холодніше й байдужі. Навіть рідкісні сексуальні зустрічі з коханцем, не дають можливості повністю розслабитися, адже йому потрібна не тільки ласка, але і протекція в бізнесі. Мішель живе таким життям вже багато років. Але це далеко не всі випробування, які приготувала їй доля.

Одного разу, раптово прийшовши в себе приваблива жінка розуміє, що піддалася нарузі невідомого чоловіка. Про інцидент вона нічого не пам'ятає, але тіло не може обдурити в такому інтимному питанні. Вирішивши не звертатися в поліцію, законослухняна громадянка вирішує сама зайнятися розслідуванням. Причому виступити не тільки в ролі детектива, але і в ролі судді. Жорстоко покарати злочинця. Коли переповнюється чаша терпіння, звичайна людина може стати суворим месником. Холоднокровним вбивцею, знаряддям в руках вищої справедливості. Лиходієві не втекти від справедливої ​​кари!

Кіно Вона 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вона 2016
Вона 2016
Вона 2016
Вона 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*