Колектор 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
74 хв. / 01:14
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Красовський
В ролях:
Ігор Золотовицький, Кирило Плетньов, Ксенія Буравська, Олександр Тютін, Тетяна Лазарєва, Микита Тюнін, Валентина Лукащук, Костянтин Хабенський, Євгеній Стичкін, Поліна Агуреева
Формат:
mp4, 3gp

Колектор 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Колектор 2016 українською мовою

Артур - небезпечний, безпристрасний і аморальний працівник колекторського агентства, який за короткий проміжок часу зуміє майстерно вибити борги з будь-якого самого складного клієнта. Впевнений в безхмарному майбутньому, молода людина і не підозрює, які проблеми піднесе йому ця безстрашна і безпринципна кар'єрна гонка. Життя головного героя перетворюється в неймовірний жах, що він не побажав би і ворогові, після того як руйнується його запаморочлива кар'єра і приходить черга колектора платити за рахунками.

Цинічний переслідувач перетворюється в жертву після появи в інтернеті провокаційного відео з його участю, здатне перекреслити досягнення успішного співробітника фірми з «вибивання боргів». Розуміючи, що він залишається один на один в такій делікатній ситуації головний герой збирається з силами і намагається виплутатися самостійно. Долю Артура вирішує одна ніч, під час якої є тільки єдиний шанс, щоб вибратися із замкненого офісу, довести свою невинність і відновити бездоганну репутацію.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Колектор 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Колектор 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*