» » Колектор 2016
Колектор 2016
Рік:
Країна:
Час:
74 хв. / 01:14
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Красовський
В ролях:
Ігор Золотовицький, Кирило Плетньов, Ксенія Буравська, Олександр Тютін, Тетяна Лазарєва, Микита Тюнін, Валентина Лукащук, Костянтин Хабенський, Євгеній Стичкін, Поліна Агуреева

Колектор 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Колектор 2016 українською мовою

Артур - небезпечний, безпристрасний і аморальний працівник колекторського агентства, який за короткий проміжок часу зуміє майстерно вибити борги з будь-якого самого складного клієнта. Впевнений в безхмарному майбутньому, молода людина і не підозрює, які проблеми піднесе йому ця безстрашна і безпринципна кар'єрна гонка. Життя головного героя перетворюється в неймовірний жах, що він не побажав би і ворогові, після того як руйнується його запаморочлива кар'єра і приходить черга колектора платити за рахунками.

Цинічний переслідувач перетворюється в жертву після появи в інтернеті провокаційного відео з його участю, здатне перекреслити досягнення успішного співробітника фірми з «вибивання боргів». Розуміючи, що він залишається один на один в такій делікатній ситуації головний герой збирається з силами і намагається виплутатися самостійно. Долю Артура вирішує одна ніч, під час якої є тільки єдиний шанс, щоб вибратися із замкненого офісу, довести свою невинність і відновити бездоганну репутацію.

Кіно Колектор 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Колектор 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*