Учень 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
118 хв. / 01:58
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Кирило Серебренников
В ролях:
Юлія Ауг, Ірина Рудницька, Петро Скворцов, Олександр Горчілін, Світлана Брагарник, Микола Рощин, Антон Васильєв, Марина Клещева, Вікторія Ісакова, Олександра Ревенко
Формат:
mp4, 3gp

Учень 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Учень 2016 українською мовою

В основу цієї драми ліг спектакль. Кірра Серебрякова який він створив за п'єсою німецького драматурга. У центрі сюжету важкий підліток Веніамін. Агресивний Веніамін оголошує війну всім людським порокам, стає релігійним фанатиком, на його думку весь світ влаштований неправильно, і саме він повинен його змінити. У нашому багато зла і несправедливості, люди жорстокі. Веніамін бере на себе роль судді, хлопчик вважає, що він знає все про моральні цінності та традиції. Як їх потрібно виконувати, як взагалі варто жити, він вважає, що йому дозволено проводити грань між тим, що добре, і що, погано.

Поведінка Веніаміна для інших стає просто не виносяться і не стерпним, він просто залишається один. Він готовий боротися за свої переконання, і йти на пролом проти всієї системи, яка встановлена ​​іншими. Його головним ворогом і мішенню є його вчителька по біологіі- Олена Краснова. У неї теж є своя думка, яка не збігається з мисленням Веніаміна. Олена здаватися і поступатися не збирається. Хто здобуде перемогу в цьому бою? Чи зможе Веніамін відстояти свої переконання, або ж прогнеться під інших? Чи не зламає його загальноприйнята людська система?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Учень 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Учень 2016
Учень 2016
Учень 2016
Учень 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*