» » Землетрус 2016
Землетрус 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
102 хв. / 01:42
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сарік Андреасян
В ролях:
Сос Джанибекян, Михайло Погосян, Костянтин Лавроненко, Марія Миронова, Мікаель Джанібекян, Грант Тохатян, Віктор Степанян, Арсен Григорян, Татев Овакимян, Данило Ізотов
Формат:
mp4, 3gp

Землетрус 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Землетрус 2016 українською мовою

У грудні 1988 року в республіці Вірменія відбувається землетрус, в ході якого постраждали чотири міста і більш 289 населених пунктів. Постраждало близько п'ятисот чоловік. На тлі перерахованих драматичних подій простежується історія двох головних героїв - 46-річного Костянтина і зовсім ще молодого Роберта. З ранніх років Роберту доводиться нелегко, він росте в дитбудинку, потім потрапляє на вулицю, а після - в тюрму. Батьки молодої людини гинуть під завалами новобудови, що обрушилася з вини недбалих будівельників. Формально звинуватили в цьому інциденті Бережного, який на той момент був виконробом, але в підсумку чоловік був виправданий.

Роберт всю усвідомлену життя жадав помсти і одного разу він вирішує вбити винного. За спробу вбивства Андрія він потрапляє під варту. У момент, коли молода людина відбуває термін в місті Ленінакан, там відбувається землетрус. Вибравшись з-під завалів, юнак може бігти на свободу, але навколо занадто багато постраждалих, які потребують допомоги. Роберт вирішує вступити в рятувальний загін, де стикається зі своїм ворогом. Але що ж буде, коли вони зрозуміють, хто є хто? Чи виконає Роберт криваву помсту або в цей раз злість поступиться місцем співчуттю?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Землетрус 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Землетрус 2016
Землетрус 2016
Землетрус 2016
Землетрус 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*