Леон 1994
HDRip
Рік:
1994 рік
Країна:
Час:
133 хв. / 02:13
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Люк Бессон
В ролях:
Еллен Грін, Майкл Бадалукко, Денні Айелло, Френк Сенгер, Карл Дж. Матусовіч, Наталі Портман, Жан Рено, Пітер Еппел, Гарі Олдман, Елізабет Реген
Формат:
mp4, 3gp

Леон 1994 дивитися онлайн

Опис фільму Леон 1994 українською мовою

Як можна відчувати теплі почуття до когось, якщо ти - професійний кілер? Але іноді любов сама «стукає» в будинок. Наполегливим стуком обсипала Матильда двері сусіда з драматичного трилера «Леон», поки він не відкрив їй. Швидкоплинний погляд, кинутий на дівчинку, дав зрозуміти, що в її душі оселилося велике горе. Леон бачив, як нещадно розправилися люди в під'їзді з її сім'єю, але кмітлива дівчинка, яку відправили в магазин, звернула з шляху до своєї квартири і машинально постукала до нього. Тепер кілер у відповіді за сироту. Він не знає, як поводитися дітьми, тим більше з дівчатами, але всіма силами намагається розсмішити налякане створення.

Матильда просить «опікуна» навчити її стріляти зі зброї, вона неймовірно бажає помститися вбивцям за свою сім'ю. У період їх короткочасного знайомства чоловік розуміє, що придбав в житті сенс і «другу» любов, тому як першу він відчував до горщика з квіткою. Він навчився сміятися, спокійно засинати, гуляти і не думати про погане кінці. Леон вдячний дівчинці за той дар, який вона вручила йому. Адже він тільки зараз відчув смак до реальності. Душевні рани Матильди затягуються, але іноді вони кровоточать сильніше відкритих виразок. Дівчинка не має наміру вплутувати одного в небезпеку, на яку затіяла піти. А тому йому краще не знати, коли вона завдасть удар ворогам.

Кіно Леон 1994 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Леон 1994
Леон 1994
Леон 1994
Леон 1994
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*