» » Список останніх бажань 2007
Список останніх бажань 2007
HDRip
Рік:
2007 рік
Країна:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Роб Райнер
В ролях:
Шон Хейс, Еннтон Беррі мл., Беверлі Тодд, Морган Фріман, Роуена Кінг, Джек Ніколсон, Верда Бріджес, Альфонсо Фріман, Роб Морроу, Дестіні Браунрідж
Формат:
mp4, 3gp

Список останніх бажань 2007 дивитися онлайн

Опис фільму Список останніх бажань 2007 українською мовою

Фабулою картини є сила духу людини перед обличчям тяжкої недуги. Тільки півроку відвела доля двом незнайомим людям, які зустрілися в палаті онкологічного відділення. Вони з різних соціальних верств: Едвард - химерний самозакоханий багач, а Картер - простий роботяга - авторемонтник. Але хвороба не питає: скільки у кого грошей. Недавня неприязнь один до одного обернулася міцною дружбою і схожістю інтересів. Два приятеля вирішили пуститися в немислимі пригоди. Смертельний вирок лікарів не зломив їх, а змусив зробити рішення про негайне виконання списку заповітних бажань.

Фільм «Поки не зіграв в ящик» про прагнення двох безнадійно хворих наповнити своє життя оптимізмом і авантюрами, не дивлячись на мінливості долі. Картер, все своє життя трудився на благо сім'ї, раптом вирішує прийняти запрошення до навколосвітньої подорожі Едварда, який став йому несподівано близьким. Що тільки вони не перепробували: божевільні стрибки з парашутом, божевільні гонки на джипах, підкорення Евересту. Фільм виглядає з цікавістю від кірки до кірки. Є вся гама емоцій: смуток і іскрометний гумор, сміх і сльози. Автори картини показали приклад життєлюбства, оптимізму в сприйнятті дійсності, якою б вона не виявилося.

Фільм Доки не склеїв ласти 2007 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Список останніх бажань 2007
Список останніх бажань 2007
Список останніх бажань 2007
Список останніх бажань 2007
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*