» » Вбити Зої 1993
Вбити Зої 1993
Рік:
1993 рік
Країна:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Роджер Евері
В ролях:
Тай Тхай, Гарі Кемп, Жан-Південь Англад, Сальватор Ксереб, Ерік Столц, Брюс Ремсі, Ерік Паскаль Чолтіел, Жюлі Дельпі, Каріо Салем, Мартін Реймонд

Вбити Зої 1993 дивитися онлайн

Опис фільму Вбити Зої 1993 українською мовою

Роджер Евері - сценарист і режисер стрічки «Убити Зої» (Killing Zoe), яка, на думку критиків, є найжорсткішим фільмом року, розвинув тему злочину і покарання. Евері шедеврально достовірно показав злочинців-дегенератів, їх маревні думки-ідеї, жорстокі задуми і непередбачувана поведінка, антигуманний характер і нещадність. Якийсь злодій-ведмежатник Зед приїжджає в Париж до свого друга. І як тут встояти в місті закоханих не піддавшись спокусі любові.

Зед знайомиться з дівчиною легкої поведінки Зої. Але він приїхав не тільки заради плотської утіхи, треба пограбувати банк. Передбачити в такій справі всі нюанси - непросто. Десь вийшов прокол. І як бути в незнайомому місті, якщо зі знайомих, тільки повія. Роль Зеда була спеціально створена для Еріка Штольца. Він виправдав високу довіру постановника, впоравшись з поставленим завданням зіграти жорстокого злодія, ще не втратив людського обличчя. Непогано виглядає і напарник Зеда Ерік (Жан-Юг Англад). Фільм перенасичений сценами жорстокості, тому людям зі слабкою психікою не рекомендується до перегляду.

Кіно Вбити Зої 1993 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Вбити Зої 1993
Вбити Зої 1993
Вбити Зої 1993
Вбити Зої 1993
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*