» » Остання спокуса Христа 1988
Остання спокуса Христа 1988
Рік:
1988 рік
Країна:
США, Канада
Жанр:
Час:
164 хв. / 02:44
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мартін Скорсезе
В ролях:
Верна Блум, Беррі Міллер, Стів Шилл, Робертс Блоссом, Гері Басараба, Віллем Дефо, Пол Греко, Ірвін Кершнер, Харві Кейтель, Барбара Херші

Остання спокуса Христа 1988 дивитися онлайн

Опис фільму Остання спокуса Христа 1988 українською мовою

Тема складна, тема дуже особиста, делікатна і суперечлива ... Фільм "Остання спокуса Христа" (The Last Temptation of Christ) геніального режисера Мартіна Скорсезе, звичайно, про віру, точніше, про силу віри, про спрагу пізнання себе, межі своїх можливостей . Ви не побачите звичної історії Сина Божого, яка всім прекрасно відома, тут трактування більш ніж вільна і, тим самим, заворожуюче цікава.

Життя і шлях Христа, стругати хрести, тут показані через призму постійних сумнівів, питань, боротьбу між свободою волі і призначенням, посланим згори. Він кидається, він постійно запитує, він шукає Бога. Його учні, послідовники - дуже земні, вони хочуть заколоту, революції, змін, і, ніби як, Ісус підтримує їх в цьому, і навіть закликає "хрестити вогнем", але, в результаті, виявляється на хресті, зневажаючи їх надії. Він хотів істини, він шукав її, і вона відкрилася йому після всіх страждань ... Можна по-різному ставиться до історії, запропонований в цьому фільмі, але не визнати його шедевром, заслуговує осмисленого перегляду, просто не можна.

Кіно Остання спокуса Христа 1988 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Остання спокуса Христа 1988
Остання спокуса Христа 1988
Остання спокуса Христа 1988
Остання спокуса Христа 1988
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*