» » Зошит смерті 3 2008
Зошит смерті 3 2008
Рік:
2008 рік
Країна:
Японія
Час:
129 хв. / 02:09
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Хідео Наката
В ролях:
Майкл Адамуейт, Тацуя Фудзівара, Шеннон Чан-Кент, Мацуяма Кеніті, Річард Йен Кокс, Брайан Добсон, Сюндзі Фудзімура, Тед Коул, Сота Аояма, Майкл Добсон
Формат:
mp4, 3gp

Зошит смерті 3 2008 дивитися онлайн

Опис фільму Зошит смерті 3 2008 українською мовою

У фільмі «Зошит смерті 3» (L: Change the World) триває історія містичного хлопця, чиє ім'я L. Ось так коротко і просто. Справа в тому, що таке незвичайне ім'я не тільки у цієї молодої людини, є й інші. Всіх їх пов'язують Ватари, обплутані містикою і таємницями. L непростий хлопець, він відсторонений від життя, трохи замкнутий.

Часом виникають в його житті такі ситуації, коли він просто губиться, не знає, що сказати і як себе вести. Він занадто довго був самотній, не виходив до людей, та й взагалі практично не рухався. Але все змінюється, коли він дізнається, що K вирішила позбутися людства. Вона загрожує запустити небезпечний вірус по планеті, який зітре з лиця Землі всіх людей. Ця подія змушує ворушитися хлопця-одиночку. L намагається з усіх, долає сам себе, свої страхи і фобії. Він готовий на все заради порятунку невинних. Він не сидить на місці, рухається, намагається розгадати і порушити плани підступного дівчата. І все у нього поки виходить ... Ось тільки в зошиті смерті тепер стоїть його ім'я і залишилося йому жити всього 23 дня. Чи зуміє L завершити розпочате, перш ніж загине?

Кіно Зошит смерті 3 2008 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Зошит смерті 3 2008
Зошит смерті 3 2008
Зошит смерті 3 2008
Зошит смерті 3 2008
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*