» » Зошит смерті 2016
Зошит смерті 2016
Рік:
Країна:
Японія
Режисер:
Сінсуке Сато
В ролях:
Масахиро Хігасіде, Рина Каваеі, Мацуяма Кеніті, Мина Фудзі, Ноемі Накаї, Масакі Суду, Сергій Куваєв, Сосуке Ікемацу, Тацуя Фудзівара, Еріка Тода

Зошит смерті 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Зошит смерті 2016 українською мовою

Даний фільм є продовженням сюжетної лінії попередніх двох фільмів. Дія нового фільму буде відбуватися в 2016 році. За сюжетом нинішнє високорозвинене інформаційне суспільство страждає від глобального кібер-тероризму. У фільмі з'являться нові герої, які успадкували ДНК Ягами Лайта і детектива L. Приймачі двох геніїв будуть вести боротьбу з шістьма сінігамі і з шістьма зошит смерті. У фільмі буде присутній правило "Шести Зошитів", якого не було в попередніх екранізаціях, але яке згадувалося в 9 томі манги: тільки 6 Зошитів смерті можуть знаходиться одночасно в світі людей, виключаючи все Зошити, якими володіє один Бог Смерті. Це означає, що максимум 6 Богів Смерті можуть перебувати одночасно в людському світі.
 
Агентство Warner Entertainment Japan оголосило, що повнометражний лайв-екшен фільм вийде на екрани в Японії восени, в честь 10-річного ювілею двох фільмів "Зошит смерті" режисера Канеко Сюнсуке, прем'єра яких відбулася в 2006 році.
 
 

Дивитися онлайн трейлер фільму Зошит смерті 2016 українською

  • Трейлер
Зошит смерті 2016
Зошит смерті 2016
Зошит смерті 2016
Зошит смерті 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*