Я з тобою 2016
SATRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:26:15
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олег Туранський
В ролях:
Дмитро Сова, Сергій Писаренко, Олексій Смолка, Олексій Череватенко, Дар'я Боцманова, Анна Топчій, Сергій Калантай, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Лаленков, Олександр Попов
Формат:
mp4, 3gp

Я з тобою 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Я з тобою 2016 українською мовою

Роман, Олексій і Танюшка дуже старі приятелі. Вони багато часу разом проводили і всього п'ять років тому ці хлопчаки були закохані в головну героїню. Тільки перед тим, як ця любовна історія закінчилася в сімействі Тані сталася жахлива трагічна випадковість. Саме з цієї причини якось роз'їхалися головні герої з абсолютно різних городищах. І вони не бачилися до тих пора, поки зовсім несподівано дівчині не поставили в діагноз одну з найстрашніших хвороб ХХІ століття.

У дівчини несподівано виявили рак. Тепер життя молодо героїні перебувати в реальній небезпеці, а саме лікування варто просто неймовірно великих грошей. Не знаючи, як впоратися зі своєю дуже страшною хворобою, героїня все ж таки зважилася звернутися за допомогою до своїх старих приятелів. Чи зможуть хлопці відшукати потрібні гроші для лікування загальної приятельки Тані?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Я з тобою 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Я с тобой

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*