Вічність 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Чан Ань Хунг
В ролях:
Ірен Жакоб, Валері Стро, Філіппін Леруа-Болье, Ар'є Уортальтер, Фелікс Боссюе, Одрі Тоту, Береніс Бежо, Мелані Лоран, П'єр Деладоншам, Жеремі Реньє
Формат:
mp4, 3gp

Вічність 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Вічність 2017 українською мовою

Крізь час вічні тільки почуття і спогади. Описана історія трьох жінок. Період їх життів охоплює ціле століття. Непрості долі описані так правдоподібно, що віриш і співпереживаєш за героїнь, як за своїх близьких людей. Показано їх дорослішання, перші сильні почуття до чоловіка. Переливати різнобарвна гамма їх сильних почуттів до коханим, потім чоловікам. Всі вони живуть в різних періодах часу, проте кожна здатна до всесильної всепоглинаючої любові. Сильна по емоціям драма показує, як сильно ці дівчата були прив'язані до своїх чоловіків.

Але війна наклала свою криваву лапу на їх долі. Вони залишилися вдовами. Як це складно жити без опори, без чоловічого плеча. Як важко буквально відчувати запах його присутності, але не мати можливості обійняти. Три важкі долі найсильніших жінок, які здатні витримати на своїх тендітних плечах важкі прикрості втрати. Чи не зламатися під вітром змін, гордо нести честь жінки, справжньої леді на століття, через століття. Глибока за змістом картина залишить слід і в вашій душі.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Вічність 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вічність 2017
Вічність 2017
Вічність 2017
Вічність 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*