» » Лапочка 2: Місто танцю 2011
Лапочка 2: Місто танцю 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Час:
107 хв. / 01:47
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Білле Вудрафф
В ролях:
Джеррі Бедноб, Сейшелл Гебріел, Брендон Молале, Маріо Лопез, Лорі Енн Гібсон, Ренді Вейн, Катерина Грехем, Лонетт МакКі, Мелісса Сміт, Одріна Петрідж
Формат:
mp4, 3gp

Лапочка 2: Місто танцю 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Лапочка 2: Місто танцю 2011 українською мовою

"Лапочка 2: Місто танцю" (Honey 2) - це танцювальна драма, що вийшла на екрани в 2011 році, є продовженням відомого фільму "Лапочка". У центрі сюжету дівчина на ім'я Марія Бреннет, яка після проблем з законом знову повертається в Бронкс. І незважаючи, що дівчина влаштувалася працювати в магазин, вона дуже сподівається, що незабаром зможе проявити весь свій талант до танців. Адже танець - це все життя для Марії. І незабаром хлопець на ім'я Брендон - зауважує героїню і запрошує її в свій танцювальний колектив під назвою HD, для того, щоб виступити на змаганнях.

Одночасно з цим, до Марії звертається її колишній хлопець на ім'я Луїс, який є лідером іншого колективу. Команда Луїса є фаворитом змагань і перед дівчиною постає складний вибір, приєднатися до сильного складу, який є фаворитом, або спробувати свої сили з недосвідченими, але дуже талановитими танцюристами. "Лапочка 2: Місто танцю" - це чудовий танцювальний фільм, в якому є все, що потрібно для даного жанру: пристрасть, суперництво, любов, інтрига і, звичайно ж, чудова музика і танці. Даний фільм дуже атмосферний і при його перегляді, важко утриматися, щоб самому не пуститися в танок.

Кіно Лапочка 2: Місто танцю 2011 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Лапочка 2: Місто танцю 2011
Лапочка 2: Місто танцю 2011
Лапочка 2: Місто танцю 2011
Лапочка 2: Місто танцю 2011
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*