» » Бенкет Бабетти 1987
Бенкет Бабетти 1987
Рік:
1987 рік
Країна:
Данія
Жанр:
Час:
102 хв. / 01:42
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Габріель Аксель
В ролях:
Гіта Нербю, Боділ К'єр, Жан-Філіп Лафонтена, Аста Еспер Хаген Андерсен, Томас Антоні, Біргітте Федерспіль, Ярл Кулле, Стефан Одран, Бібі Андерссон, Герт Бастіан
Формат:
mp4, 3gp

Бенкет Бабетти 1987 дивитися онлайн

Опис фільму Бенкет Бабетти 1987 українською мовою

Художній фільм-мелодрама «Бенкет Бабетти» знятий режисером Габріелем Акселем в 1987 році за однойменною повістю Карена Блікс. Фільм завоював Спеціальний приз Каннського кінофестивалю, премію «Оскар» і премію «Бафта». У головних ролях знялися: Стефан Одран, Боділ К'єр і Біргітте Федерспіль. Дії картини відбуваються в Данії, у другій половині дев'ятнадцятого століття. За повісті, хочеться відзначити, дії відбуваються в Норвегії. На Заході Ютландії знаходиться невелике рибальське село, де лютеранський проповідник зі своїх прихожан організував аскетичне і сувору секту. У проповідника були дві дочки, які були названі в честь Філіпа Меланхтона і Мартіна Лютера. Дівчатка в усьому допомагали батькові і після його смерті продовжили парафіяльні збори. Мартіну любив молодий офіцер, але вона відкидав всі його залицяння, так як була вірна боргу слухняною християнки. Філіпа відмовилася від кар'єри співачки, про яку вона так мріяла і яку їй передбачив знаменитий оперний співак, Ахил Папен.

Так вийшло, що дівчатка взяли багато років тому, в якості прислуги, француженку Бабетта, яка змогла втекти з охопленого терором революційного Парижа. Кухарка і прибиральниця зовсім не потрібна була в будинку скромних жінок, які вели сільське життя, Але Бабетта, яка приїхала з рекомендаційним листом Папена, навідріз відмовилася від іншого місця. Жінка довгі роки готувала нехитрі харчі для своїх гостинних господинь, поки з Франції не прийшло одне дивовижне звістка - лотерейний квиток, який Бабетта купила дуже давно. Виявилося, що цей лотерейний квиток, про який Бабетта вже давним-давно забула, виявився виграшним, і їй належало отримати десять тисяч франків. Сестра від щирого серця привітали жінку з її виграшем і намагалися приховати свій смуток від майбутньої розлуки. Бабетта перед від'їздом попросила у сестер дозволу пригостити паству, яка збиралася відзначити ювілей свого проповідника, святковим обідом. Вона попросила свого кращого друга з Парижа, щоб той надіслав найкращу продукцію та вина з Парижа. У цьому ховалася її невелика таємниця, адже в минулому житті Бабетта була найкращим кухарем і працювала в знаменитому кафе «Англез».

Обід пройшов блискуче, всі приготовлені страви були просто на просто на висоті. І на завершення, після прощання Бабетта зізналася всім, що всі гроші вона витратила на покупку продуктів і вин. Вона пояснила, що саме стільки коштував раніше звану вечерю на дюжину персон в хорошому французькому ресторані.

Кіно Бенкет Бабетти 1987 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Загрузка...
Бенкет Бабетти 1987
Бенкет Бабетти 1987
Бенкет Бабетти 1987
Бенкет Бабетти 1987
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*