» » Заручники 2012
Заручники 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
Данія
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
російський
Режисер:
Тобіас Ліндхольм
В ролях:
Дар Салім, Серен Маллинг, Роланд Мюллер, Амалія Вульфф Андерсен, Гарі Скьолмосе Портер, Кіт Пірсон, Абдіхакін Асгар, Йохан Філіп Асбек, Амалія Іхл Альструп, Лінда Леурсен
Формат:
mp4, 3gp

Заручники 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Заручники 2012 українською мовою

Фільм "Заручники" (Kapringen), розповість дві паралельні історії, пов'язані між собою однією подією. Озброєні пірати захопили судно з екіпажем в Індійському океані. День за днем, виживати морякам стає все складніше. Запасів стає менше. А пірати не налаштовані довго чекати. Одна історія розповість про семи членів екіпажу, які намагаються зберегти один одному життя, і повернуться неушкодженими до своїх родин. А інша повідає про представника компанії, якій належить захоплене судно.

Під тиском рідних заручників з одного боку, і керівництва компанії з іншого, представник освоюючи навички напружених переговорів, намагається зробити все залежне від нього. Він повинен домовиться з піратами, догодити своєму начальству, а головне, за всяку ціну зберегти життя всім членам екіпажу. Фільм розкриває досить значиму проблему нашого часу-морське піратство. Режисерське крісло зайняв Тобіас Ліндхольм, що прославився як сценарист фільму "Полювання". Картина "Заручники" отримав кінонагороду "Cатурн" в номінації "кращий іноземний фільм" 2014 року.

Кіно Заручники 2012 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Заручники 2012
Заручники 2012
Заручники 2012
Заручники 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*