» » Заручники 2012
Заручники 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
Данія
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
російський
Режисер:
Тобіас Ліндхольм
В ролях:
Дар Салім, Серен Маллинг, Роланд Мюллер, Амалія Вульфф Андерсен, Гарі Скьолмосе Портер, Кіт Пірсон, Абдіхакін Асгар, Йохан Філіп Асбек, Амалія Іхл Альструп, Лінда Леурсен

Заручники 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Заручники 2012 українською мовою

Фільм "Заручники" (Kapringen), розповість дві паралельні історії, пов'язані між собою однією подією. Озброєні пірати захопили судно з екіпажем в Індійському океані. День за днем, виживати морякам стає все складніше. Запасів стає менше. А пірати не налаштовані довго чекати. Одна історія розповість про семи членів екіпажу, які намагаються зберегти один одному життя, і повернуться неушкодженими до своїх родин. А інша повідає про представника компанії, якій належить захоплене судно.

Під тиском рідних заручників з одного боку, і керівництва компанії з іншого, представник освоюючи навички напружених переговорів, намагається зробити все залежне від нього. Він повинен домовиться з піратами, догодити своєму начальству, а головне, за всяку ціну зберегти життя всім членам екіпажу. Фільм розкриває досить значиму проблему нашого часу-морське піратство. Режисерське крісло зайняв Тобіас Ліндхольм, що прославився як сценарист фільму "Полювання". Картина "Заручники" отримав кінонагороду "Cатурн" в номінації "кращий іноземний фільм" 2014 року.

Кіно Заручники 2012 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Заручники 2012
Заручники 2012
Заручники 2012
Заручники 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*