Невідома 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Бельгія, Франція
Жанр:
Час:
106 хв. / 01:46
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Жан-П'єр Дарденн, Люк Дарденн
В ролях:
П'єр Сумкай, Ів Кіоск, Бен Хаміду, Лука Міннеллі, Олів'є Гурме, Жеремі Реньє, Надеж Уедраого, Крістель Корнило, Адель Енель, Олів'є Бонно
Формат:
mp4, 3gp

Невідома 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Невідома 2016 українською мовою

Женні, яка буде в центрі нашої уваги, приймає пацієнтів в своєму окремому хірургічному кабінеті. Він знаходиться далеко від лікарні, і вона веде приватний прийом і може сама вирішувати, який графік вибрати. Одного вечора вона приймала пацієнтів допізна і дуже втомилася. Коли в двері її кабінету постукав черговий пацієнт, вона навіть не відкрила і не дізналася з чим він прийшов, оскільки вже збиралася йти. Вона вже закінчила прийом, і порахувала, що якщо у людини щось термінове, то нехай він викликає швидку допомогу, якщо ж ні, то вона може прийняти його завтра.

Так і не з'ясувавши причину звернення до неї, вона йде. На наступний день до неї приходять поліцейські і повідомляють, що неподалік від її кабінету знайдено тіло. Женні розуміє, що мабуть це і є той самий пацієнт, якому вона не відкрила двері. Щоб хоч якось заспокоїти свою совість, вона вирішується з'ясувати хто ця невідома дівчина, як її звуть, що її привело в таку пізню годину до її кабінету. Чи зможе лікар з'ясувати хто ця незнайомка і до чого це в результаті призведе?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Невідома 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Невідома 2016
Невідома 2016
Невідома 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*