» » Зоологія 2016
Зоологія 2016
Рік:
Час:
83 хв. / 01:23
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Іван І. Твердовський
В ролях:
Дмитро Грошев, Маша Токарєва, Валентина Попова, Ірина Чіпіженко, Юлія Пімкіна, Володимир Сергєєв, Людмила Шестакова, Ніна Свиридова, Олександр Горчілін, Наталя Павленкова

Зоологія 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Зоологія 2016 українською мовою

Головна героїня картини - Наталя, живе в маленькому місті, недалеко від моря. У дівчини є мама, яка проживає з нею. Життя головної героїні нудна й одноманітна. Наталя працює в місцевому міському зоопарку. Все своє життя, героїня терпіла глузування і знущання з боку оточуючих її людей. Через таке ставлення до своєї персони, з часом дівчина вчиться не звертати уваги на думку оточуючих.

Здавалося б, гірше вже бути не може, але в один день, з головною героїнею починають відбуватися незрозумілі дивацтва. Дівчина зауважує, що у неї тепер є довгий хвіст. Після численних спроб позбутися від цього хвоста, дівчина розуміє, що у неї нічого не вийде. Дівчина тільки зміряла з усіма своїми недоліками і комплексами, як з'являється чергове випробування у вигляді хвоста. Дівчині знову доведеться пережити почуття сорому і численні глузування, адже не кожен день зустрічаються люди з великими пухнастими хвостами.

Кіно Зоологія 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Зоологія 2016
Зоологія 2016
Зоологія 2016
Зоологія 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*