Зоологія 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Час:
83 хв. / 01:23
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Іван І. Твердовський
В ролях:
Дмитро Грошев, Маша Токарєва, Валентина Попова, Ірина Чіпіженко, Юлія Пімкіна, Володимир Сергєєв, Людмила Шестакова, Ніна Свиридова, Олександр Горчілін, Наталя Павленкова
Формат:
mp4, 3gp

Зоологія 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Зоологія 2016 українською мовою

Головна героїня картини - Наталя, живе в маленькому місті, недалеко від моря. У дівчини є мама, яка проживає з нею. Життя головної героїні нудна й одноманітна. Наталя працює в місцевому міському зоопарку. Все своє життя, героїня терпіла глузування і знущання з боку оточуючих її людей. Через таке ставлення до своєї персони, з часом дівчина вчиться не звертати уваги на думку оточуючих.

Здавалося б, гірше вже бути не може, але в один день, з головною героїнею починають відбуватися незрозумілі дивацтва. Дівчина зауважує, що у неї тепер є довгий хвіст. Після численних спроб позбутися від цього хвоста, дівчина розуміє, що у неї нічого не вийде. Дівчина тільки зміряла з усіма своїми недоліками і комплексами, як з'являється чергове випробування у вигляді хвоста. Дівчині знову доведеться пережити почуття сорому і численні глузування, адже не кожен день зустрічаються люди з великими пухнастими хвостами.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Зоологія 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Зоологія 2016
Зоологія 2016
Зоологія 2016
Зоологія 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*