» » Любов 2015
Любов 2015
Рік:
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
135 хв. / 02:15
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Гаспар Ное
В ролях:
Бенуа Дебі, Дебора Реви, Аомі Муйок, Карл Глусман, Уго Фокс, Венсан Мараваль, Ізабель Нікоу, Гаспар Ное, Клара Крістін, Хуан Сааведра

Любов 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Любов 2015 українською мовою

Типово французька мелодрама про найголовніше почуття на планеті від режисера Гаспара Ное. У головних ролях Аомі Муока, Карл Глусман.
Коли народжується любов, весь інший світ вмирає в муках. Про неї співають пісні, малюють картини, знімають фільми і безжально експлуатують всіляких чином. Вона красива, як богиня, і потворна як саме життя. Вона підносить на небеса і опускає на саме дно. Від любові хочеться кричати, іноді від щастя, іноді від болю. Страшне це почуття - любов, особливо якщо воно обрушується раптово, без попередження, і розриває звичний світ під три чорти. Вона, як примхлива дівчина, приходить, не питаючи, і вражає з-за рогу, як справжній бандит. Вона така різна, але одного разу зазнавши це почуття, забути його вже неможливо.

Молодий кінорежисер Мерфі живе досить успішним життям напів-знаменитості. У нього є все, про що багато в такому віці можуть тільки мріяти: кар'єра, сім'я, відмінний будинок, улюблений син. І нелюба, чужа дружина, яка з кожним днем ​​стає все противніша і холодніша. Так Мерфі і плювати на її стан, адже він ніяк не може забути фатальну красуню, назавжди вкрала його серце одним туманним вранці. Прекрасна художниця грала з його почуттями, то наближаючи максимально, буквально занурюючись в нього всім єством, то відштовхувала за тисячі кілометрів. Вона пішла, не попрощавшись, коли дізналася, що Омі носить його дитину, а він так і не зміг її забути. Тому, коли мати Електри зателефонувала і запитала, чи не бачив він її дочка, старі почуття спалахнули знову.

Кіно Любов 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Любов 2015
Любов 2015
Любов 2015
Любов 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*