Любов 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
135 хв. / 02:15
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Гаспар Ное
В ролях:
Бенуа Дебі, Дебора Реви, Аомі Муйок, Карл Глусман, Уго Фокс, Венсан Мараваль, Ізабель Нікоу, Гаспар Ное, Клара Крістін, Хуан Сааведра
Формат:
mp4, 3gp

Любов 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Любов 2015 українською мовою

Типово французька мелодрама про найголовніше почуття на планеті від режисера Гаспара Ное. У головних ролях Аомі Муока, Карл Глусман.
Коли народжується любов, весь інший світ вмирає в муках. Про неї співають пісні, малюють картини, знімають фільми і безжально експлуатують всіляких чином. Вона красива, як богиня, і потворна як саме життя. Вона підносить на небеса і опускає на саме дно. Від любові хочеться кричати, іноді від щастя, іноді від болю. Страшне це почуття - любов, особливо якщо воно обрушується раптово, без попередження, і розриває звичний світ під три чорти. Вона, як примхлива дівчина, приходить, не питаючи, і вражає з-за рогу, як справжній бандит. Вона така різна, але одного разу зазнавши це почуття, забути його вже неможливо.

Молодий кінорежисер Мерфі живе досить успішним життям напів-знаменитості. У нього є все, про що багато в такому віці можуть тільки мріяти: кар'єра, сім'я, відмінний будинок, улюблений син. І нелюба, чужа дружина, яка з кожним днем ​​стає все противніша і холодніша. Так Мерфі і плювати на її стан, адже він ніяк не може забути фатальну красуню, назавжди вкрала його серце одним туманним вранці. Прекрасна художниця грала з його почуттями, то наближаючи максимально, буквально занурюючись в нього всім єством, то відштовхувала за тисячі кілометрів. Вона пішла, не попрощавшись, коли дізналася, що Омі носить його дитину, а він так і не зміг її забути. Тому, коли мати Електри зателефонувала і запитала, чи не бачив він її дочка, старі почуття спалахнули знову.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Любов 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Любов 2015
Любов 2015
Любов 2015
Любов 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*