» » Отруйний плющ 1992
Отруйний плющ 1992
Рік:
1992 рік
Країна:
Час:
93 хв. / 01:33
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кетт Ші
В ролях:
Чарлі Хейуорд, Джинн Саката, Е.Дж. Мур, Алан Сток, Шеріл Ледд, Майкл Голднер, Дрю Беррімор, Том Скерріт, Сара Гілберт, Дж.Б. Квон

Отруйний плющ 1992 дивитися онлайн

Опис фільму Отруйний плющ 1992 українською мовою

Сільвія і Айві - дві абсолютно різні особистості, яких об'єднало лише одне спільне почуття. Обидві дівчини люто ненавидять всіх інших, будують різні підступи своїм однокласникам і опікунам. Наприклад, Сільвія один раз подзвонила на кіностудію, де працює її батько, і повідомила, що в будівлі закладено вибуховий пакет. Зухвало і ризиковано, але саме цей вчинок зводить дівчат разом. Ніжні почуття між головними героями кінострічки «Отруйний плющ» розвинулися до такої міри, що Айві вирішує з'їхати від своєї тітки і оселитися в будинку багатої подружки. Таким чином, вони зможуть проводити більше часу разом, а це тягне за собою масу можливостей ще більше нашкодити оточуючим.

Але наша героїня навіть не підозрювала, яка личина ховається під маскою напускною меланхолії і смутку з боку нової знайомої. Айві настільки чіпко впроваджується в її життя, що вся подальша доля спадкоємиці стану ставиться під питання. Дівчина спокушає главу сімейства і має намір викоренити з цього світла мати подруги, щоб успадкувати всі гроші і стати повноправною власницею особняка. Що ти зробиш в цьому випадку, а, Сільвія?

Кіно Отруйний плющ 1992 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Отруйний плющ 1992
Отруйний плющ 1992
Отруйний плющ 1992
Отруйний плющ 1992
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*