» » Отруйний плющ 2: Лілі 1995
Отруйний плющ 2: Лілі 1995
DVDRip
Рік:
1995 рік
Країна:
Час:
108 хв. / 01:48
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Енн Гурсо
В ролях:
Белінда Бауер, Ксандер Берклі, Тара Еллісон, Вікторія Хаас, Камілла Белль, Уолтер Кім, Кетрін Дора Браун, Міш'ал Вілсон, Джонатон Шек, Алісса Мілано
Формат:
mp4, 3gp

Отруйний плющ 2: Лілі 1995 дивитися онлайн

Опис фільму Отруйний плющ 2: Лілі 1995 українською мовою

Дивно, наскільки прості рядки, прочитані в знайденому випадковим чином щоденнику, здатні кардинально змінити характер людини. Ще недавно головна героїня однойменної картини, що є продовженням оригіналу «Отруйний плющ» мріяла про кар'єру художниці в чудовому Лос-Анджелесі, а вже зараз Лілі стає справжньою спокусницею і серцеїдкою.

Все починалося досить безневинно, провінціалка, яка виросла в тихому містечку, розташованому на краю штату Мічиган, вирушила підкорювати мегаполіс. Лілі вважала, що має досить таланту для того, щоб пробитися в світське суспільство і завоювати повагу, але сувора реальність буквально з перших хвилин перебування в Місті Ангелів розставила все на свої місця. Виявляється, що модне мистецтво є дуже суворою сферою бізнесу, куди можна пробитися двома різними способами: швидко і повільно. У першому випадку вирішальними факторами є гроші і зв'язки, а другий створений спеціально для таких, як наша героїня, що не володіють нічим, крім власної харизми. Виявивши в новому будинку, куди Лілі оселилася через відсутність інших перспектив, таємний щоденник якоїсь дівчини Айві, яка була присутня тут перед нею, художниця вирішує втілити в життя написане попередницею.

Кіно Отруйний плющ 2: Лілі 1995 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Отруйний плющ 2: Лілі 1995
Отруйний плющ 2: Лілі 1995
Отруйний плющ 2: Лілі 1995
Отруйний плющ 2: Лілі 1995
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*