Наталі 2003
Рік:
2003 рік
Країна:
Франція, Іспанія
Жанр:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Анн Фонтен
В ролях:
Родольфо Полі, Жерар Депардьє, Фанні Ардан, Евелін Дандре, Крістіан Аарон Булонь, Володимир Іорданов, Жюдит Магр, Еммануель Беар, Ідіт Себюла, Орор Отой
Формат:
mp4, 3gp

Наталі 2003 дивитися онлайн

Опис фільму Наталі 2003 українською мовою

Психологічна еротична драма французького режисера Анн Фонтен, що оповідає про незвичайний і неймовірно складному любовному трикутнику, утвореному в нехарактерною для таких побудов манері. Все починається з того, що немолода, владна і як і раніше приваблива світська левиця Катрін починає підозрювати свого чоловіка Бернара в невірності і інтрижки «на стороні». Так, вони вже не такі молоді і сімейне життя стала рутиною з обов'язковими черговими фразами і необов'язковою близькістю, але вона не готова визнавати свою поразку.

Випадково почуте повідомлення, адресоване її чоловікові, стає останньою краплею, змушуючи обмануту жінку придумати винахідливий план помсти, що включає в себе неодмінну упіймання благовірного на гарячому. Рухома цією ідеєю, вона знаходить молоду повію Марлен, згідну за гроші перетворитися в Наталі і спробувати спокусити її Бернара, а в разі успіху - в подробицях розповісти про те, що трапилося. Все йде за наміченим планом, але з часом Катрін, діюча спочатку виключно по холодному розрахунку, починає отримувати дивне задоволення від хвилюючих розповідей відвертою і неймовірно сексуальної дівчини. Але вже скоро остаточно заплуталася дружина почне замислюватися про те, чи не далеко все зайшло, та й взагалі, чи потрібно було поступати саме так.

Кіно Наталі 2003 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Наталі 2003
Наталі 2003
Наталі 2003
Наталі 2003
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*