» » Нічні звірі 2016
Нічні звірі 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Том Форд
В ролях:
Майкл Шеннон, Армі Хаммер, Карл Глусман, Лора Лінні, Еллі Бамбер, Аарон Тейлор-Джонсон, Джейк Джилленхол, Роберт Арамайо, Айла Фішер, Емі Адамс
Формат:
mp4, 3gp

Нічні звірі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Нічні звірі 2016 українською мовою

Особисте життя Сьюзан Морроу було складним. Її перше заміжжя не принесло героїні щастя. Жінка мала негативний досвід спільного проживання. Тепер це не дуже важливо, адже минуле не повертається. Героїня не злякалася, коли їй запропонували вдруге вийти заміж. Вона ризикнула і була винагороджена за сміливість. Жінка мала іншу сім'ю і чудове життя. Відлуння минулого несподівано нагадали про себе досить незвичайним чином. Одного разу героїня отримує посилку, відправлену колишнім чоловіком. Ця людина не давав про себе знати всі ці роки. У посилці вона виявила роман, який написав екс-чоловік.

Дитяча мрія Уокера Морроу не здійснилася. Він бачив в собі письменника, але інші не вірили в здатності молодої людини. Герой став страховим агентом, але все ж юнацька мрія не забувалася. Отримане посилка підтвердила, що Уокер все ж здійснив її. Сьюзен детально знайомитися з рукописом героя. Це творіння талановитої людини. Уже з перших сторінок вона не могла відірватися від роману. У ньому представлені різні таємниці і натяки, які мають безпосереднє до неї ставлення. Жінка довго роздумує, переосмислюючи своє ставлення до Уокеру.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Нічні звірі 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Под покровом ночи

Нічні звірі 2016
Нічні звірі 2016
Нічні звірі 2016
Нічні звірі 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*