Ялинки 1914 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
106 хв. / 01:46
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ольга Харіна, Тимур Бекмамбетов, Заур Засєєв
В ролях:
Костянтин Хабенський, Сергій Свєтлаков, Олена Плаксіна, Альберт Філозов, Іван Ургант, Євгенія Брік, Ірина Архипова, Антон Богданов, Ян Цапник, Ніна Дворжецкая
Формат:
mp4, 3gp

Ялинки 1914 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Ялинки 1914 2014 українською мовою

Дія фільму «Ялинки 1914» відбувається в Росії рівно сто років тому. 1914 рік ознаменувався роком початку Першої Світової війни. Незважаючи на ці важкі часи люди вірили в диво і чарівництво. Фільм покликаний не для того, щоб показати військові дії, а для того, щоб показати, що і сто років тому люди з нетерпінням чекали свята. У 1914 році життя була зовсім іншою, ніж зараз. Напередодні Різдва в країні творилася святкова метушня, всі люди, від селян до дворян, готувалися до довгоочікуваним гулянням.

Свято дарував людям надію у світле майбутнє, вони мріяли, готувалися до нього і чекали дива. У фільмі представлені шість історій, що відбуваються, як уже заведено в різних містах. У ті часи в Російській імперії люди були незадоволені жорсткими законами і несправедливим правлінням. Але майбутнє свято відсував на задній план всі проблеми і негаразди. Люди вірили, що саме в Різдво може статися якесь диво і життя може круто змінитися. Головним атрибутом довгоочікуваного свята була вбрана ялинка. Що робити якщо уряд вирішив заборонити ялинки? Як бути народу, який чекає від Різдва дива, а яке Різдво без головного символу?

Фільми 2014 онлайн

Кіно Ялинки 1914 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Ялинки 1914 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*