» » Ялинки 1914 2014
Ялинки 1914 2014
Рік:
Країна:
Час:
106 хв. / 01:46
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ольга Харіна, Тимур Бекмамбетов, Заур Засєєв
В ролях:
Костянтин Хабенський, Сергій Свєтлаков, Олена Плаксіна, Альберт Філозов, Іван Ургант, Євгенія Брік, Ірина Архипова, Антон Богданов, Ян Цапник, Ніна Дворжецкая

Ялинки 1914 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Ялинки 1914 2014 українською мовою

Дія фільму «Ялинки 1914» відбувається в Росії рівно сто років тому. 1914 рік ознаменувався роком початку Першої Світової війни. Незважаючи на ці важкі часи люди вірили в диво і чарівництво. Фільм покликаний не для того, щоб показати військові дії, а для того, щоб показати, що і сто років тому люди з нетерпінням чекали свята. У 1914 році життя була зовсім іншою, ніж зараз. Напередодні Різдва в країні творилася святкова метушня, всі люди, від селян до дворян, готувалися до довгоочікуваним гулянням.

Свято дарував людям надію у світле майбутнє, вони мріяли, готувалися до нього і чекали дива. У фільмі представлені шість історій, що відбуваються, як уже заведено в різних містах. У ті часи в Російській імперії люди були незадоволені жорсткими законами і несправедливим правлінням. Але майбутнє свято відсував на задній план всі проблеми і негаразди. Люди вірили, що саме в Різдво може статися якесь диво і життя може круто змінитися. Головним атрибутом довгоочікуваного свята була вбрана ялинка. Що робити якщо уряд вирішив заборонити ялинки? Як бути народу, який чекає від Різдва дива, а яке Різдво без головного символу?

Кіно Ялинки 1914 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Ялинки 1914 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*