» » Патерсон 2016
Патерсон 2016
Рік:
Режисер:
Джим Джармуш
В ролях:
Луїс Да Сілва мл., Owen Asztalos, Френк Хартс, Вільям Джексон Харпер, Джаред Гілман, Голшіфт Фарахані, Адам Драйвер, Chasten Harmon, Kacey Cockett, Елен-Жан Артур

Патерсон 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Патерсон 2016 українською мовою

Звичайний водій автобуса, проживає в місті Патерсон, він пов'язує поезію і звичайне життя. На відміну від дружини Лори, чия любов до чоловіка не знає межі, містер Патерсон не стараються кожен день завоювати нові вершини. Наявність одноманітності не заважає його життя, кохана дружина завжди різними захопленнями лише надає натхнення, а новий день приносить нові рядки.

Всі ці дрібниці, в житті пана, роблять одноманітність-різним, він пише вірші про все, від поштової скриньки до свого вихованця. Похід до депо, невелика зупинка біля водоспаду, робота, після чого додому до коханої, прогулянка з собакою Мартіном і похід в бар, а на наступний день все з початку. Пара рядків, написаних за час дороги, вони не будуть публікуватися, так він думав. Довгі роки він пише для себе, проте невелике обставина змушує його переглянути все життя від початку до кінця, одноманітність ставати іншим.

Дивитися онлайн трейлер фільму Патерсон 2016 українською

 • *
 • Трейлер
Патерсон 2016
Патерсон 2016
Патерсон 2016
Патерсон 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*