» » Матильда 2017
Матильда 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Олексій Учитель
В ролях:
Євген Миронов, Віталій Коваленко, Григорій Добригін, Галина Тюніна, Михалина Ольшанська, Сергій Гармаш, Інгеборга Дапкунайте, Луїза Вольфрам, Ларс Айдінгер, Данило Козловський

Матильда 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Матильда 2017 українською мовою

У житті кожного з нас часом відбуваються події, назавжди змінюють наше звичне положення справ. Часом, навіть кілька незабутніх днів, наповнених свіжими враженнями, кардинально змінюють те, що роками здавалося непорушним. Одним з таких почуттів, здатних спонукати людину на часом необґрунтовані божевільні вчинки, що безпосередньо впливають на його подальшу долю, є звичайно ж любов. На жаль, так вже в житті повелося, що не всі вільні вибирати собі в дружини улюблених людей. І навіть зараз, нехай набагато менше, ніж в минулі часи, відчувається поділ людей на соціальні класи, яке все ще впливає на вибір супутників життя.

Дії захоплюючого історичного фільму відбуваються за часів царської Росії, коли могутній монарх мав право на все, крім любові. У центрі сюжету виявляється неймовірна історія про кохання останнього російського імператора Миколи II Олександровича Романова і прекрасної балерини Матільди Ксешінской, що полонила серце молодого царя. Божевільна пристрасть і справжні почуття наших героїв розкриваються на тлі непростого для Російської імперії часу, коли епоха правління царського роду добігала кінця.

Дивитися онлайн трейлер фільму Матильда 2017 українською

  • Трейлер
Матильда 2017
Матильда 2017
Матильда 2017
Матильда 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*