» » Приховані фігури 2017
Приховані фігури 2017
Рік:
Країна:
Жанр:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тед Мелфі
В ролях:
Жанель Моне, Тараджі П. Хенсон, Елдіс Ходж, Кірстен Данст, Джим Парсонс, Октавія Спенсер, Глен Пауелл, Махершала Алі, Кевін Костнер, Кімберлі Куїнн

Приховані фігури 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Приховані фігури 2017 українською мовою

Фільм заснований на реальних подіях, коли протистояння провідних світових держав досягло свого апогею. Космічна програма Радянського Союзу була набагато ефективнішою, ніж в Америці. У суспільстві наростала напруженість. Уряд наказав керівництву НАСА в корені змінити ситуацію. Організація прийняла рішення зробити кадрову перестановку з метою поліпшити програму по освоєнню космічного простору. Три прості жінки допомогли країні просунутися вперед і зробити прорив в цьому напрямку. Це було справжньою сенсацією на тлі проблем в міжрасових і гендерних відносинах.

Сформований громадський порядок не вітав участь жінок в проектах, що мають національну значимість. Група фізиків і математиків, ніколи не працювала на урядові структури, змогла вивести космічні технології на небувалий рівень. Але лише з часом жінки-вчені змогли заслужити довіру. Їхні праці та дослідження зробили багато для того, щоб перший в історії країни супутник з людиною на борту був успішно запущений в космос. З цього моменту почалася нова епоха в космічній життя США. А жінок стали цінувати не тільки за привабливу зовнішність, але і за розумові здібності.

Кіно Приховані фігури 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Приховані фігури 2017
Приховані фігури 2017
Приховані фігури 2017
Приховані фігури 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*