» » Капур і сини 2016
Капур і сини 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Індія
Час:
132 хв. / 02:12
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Шакун Батра
В ролях:
Аалех Капур, Вікрам Кападіа, Сідхарт Мальхотра, Фавад Кхан, Фахім Шаіх, Ніті Апурва Патель, Аліа Бхатт, Прадіп Прадхан, Анахита Оберой, Анурадха Чандан
Формат:
mp4, 3gp

Капур і сини 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Капур і сини 2016 українською мовою

Драматична історія сімейства Капур. Два рідні брати Арджун і Рахул рідко підтримують зв'язок, вони проживають в різних країнах і у кожного своє життя. Братів об'єднує спільна пристрасть до написання романів, але в цій сфері удача посміхається тільки Рахулу. В один день мати героїв просить обох повернутися додому. Братики приїжджають в будинок батьків, туди, де протікало їх безтурботне і веселе дитинство. Винуватцем сімейної тривоги став дідусь, якому виповнюється 90 років і старий, поки живий, захотів побачити онуків. Пізніше з'ясовується, що найстаріший представник родини не має наміру відпочивати на лікарняному ліжку, дідусь задумав справити ювілей у колі сім'ї. Після прибуття в рідну домівку, брати відкривають для себе багато, невідомі їм раніше, сімейні таємниці. З того, що молодим людям намагаються пояснити близькі, вони розуміють лише небагато, і не можуть знайти раціонального пояснення тим, що відбувається з ними курйозним ситуацій.

Трохи згодом відбувається новий казус - братці, не підозрюючи того, захоплюються однією і тією ж дівчиною. В результаті чого між Рахулом і Арджуном виникають сильні розбіжності. Незважаючи на спорідненість, героям, в подібній ситуації, складно контролювати свої почуття - ніхто не бажає поступатися іншому права на щастя. Родичі не в силах подолати свої емоції, і це стає причиною цілковитого розладу всередині сім'ї.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Капур і сини 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*