» » Синдром Петрушки 2015
Синдром Петрушки 2015
Рік:
Країна:
Росія, Швейцарія, Німеччина
Час:
01:41
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олена Хазанова
В ролях:
Ера Зіганшина, Зураб Кипшидзе, Олексій Любимов, Мераб Нінідзе, Аліна Гвасалія, Володимир Селезньов, Олександр Кузнєцов, Юлія Марченко, Євген Миронов, Чулпан Хаматова

Синдром Петрушки 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Синдром Петрушки 2015 українською мовою

З дитинства маленький Петя дуже сильно мріяв, щоб його подруга Ліза, схожа на милу лялечку з прекрасними рудим волоссям, завжди була поруч. Дитина росла, і з часом, невинне бажання хлопчика переросло в божевільну пристрасть: він хотів, щоб Ліза не тільки завжди була з ним, але і стала його невід'ємною частиною, жила його почуттями та думками, повністю не маючи своїх. Можливо тоді, бачачи, що він не може повністю управляти своєю подружкою, в душі дитини неусвідомлено зародилася непереборна тяга до ляльок, адже вони покірно реагують на будь-який рух свого господаря, варто лише йому смикнути за одну з численних ниточок.

Петя виріс і тепер у нього свій ляльковий театр, а прекрасна Ліза стала його дружиною й музою одночасно. Але після смерті сина, що народився з важкою генетичною аномалією синдромом Ангельмана, також відомого як «синдром Петрушки», Ліза потрапляє в психіатричну клініку, де проходить курс реабілітації під наглядом одного чоловіка Бориса. У цей час Петро, ​​бажаючи знайти дружині заміну для їх чудесного неймовірно успішного танцювального номера, в якому вона танцює немов лялька, створює точну копію своєї коханої. Через деякий час наш герой, одержимий своїм неймовірним творінням, починає втрачати грань між вигадкою та реальністю.

Кіно Синдром Петрушки 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Синдром Петрушки 2015
Синдром Петрушки 2015
Синдром Петрушки 2015
Синдром Петрушки 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*