» » Секрет Зоар 2016
Секрет Зоар 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Ізраїль, США, Україна, Росія, Іспанія
Час:
104 хв. / 01:44
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Владек Занковский
В ролях:
Генрі Давид, Рой Мирон, Ігал Резник, Олег Фендюр, Володимир Золін, Ірина Баринова, Олександр Демидов, Сергій Попов, Світлана Демидов, Юрій Ядикін
Формат:
mp4, 3gp

Секрет Зоар 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Секрет Зоар 2016 українською мовою

У другому столітті нашої ери, в самий розквіт великої Римської Імперії, яка підкорила величезні простори, на світ з'являється саме таємниче в історії всього людства писання, створене десятьма мудрими умами того часу. Об'єднавши свої пізнання, античні вчені пишуть загадкову книгу Зоар, багато секретів якої нам невідомі і до цього дня. Якби в той час ці рукописи якимось чином стали б доступні громадськості, то крах могутньої Римської Імперії був би неминучим, що призвело б до зовсім іншого розвитку людства. Саме тому десятому римському легіону віддається наказ будь-що-будь перехопити десять священних писань і за всяку ціну доставити їх в Рим. Але все пішло зовсім не так, як планували римляни.

Через безліч століть один зі священних сувоїв потрапляє в руки Максу - вченому, який знаходився в складі археологічної групи, що знайшла найдавніше писання. На їхню думку, цей сувій є найважливішим фрагментом і тим самим ключем, який допоможе розшифрувати таємний сенс стародавньої книги Зоар. Вирішивши скористатися знахідкою в своїх цілях, Макс запускає неймовірну низку містичних подій, які назавжди змінили його життя.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Секрет Зоар 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Секрет Зоар 2016
Секрет Зоар 2016
Секрет Зоар 2016
Секрет Зоар 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*