» » Альтаміра 2016
Альтаміра 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Хью Хадсон
В ролях:
Хавіві, Голшіфт Фарахані, Луїс Солер, Клеман Сібоні, Шанталь Гарзан, Ніколас Феррел, Ірена Есколар, Руперт Еверетт, Аллегра Аллен, Табата Черезо
Формат:
mp4, 3gp

Альтаміра 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Альтаміра 2016 українською мовою

Історична драма режисера Х'ю Хадсона, присвячена особистості іспанського археолога-аматора Марселіно Санса де Саутуоли, першовідкривача наскального творчості кам'яного віку, який не одержав визнання за життя. Найбільш значним його досягненням вважається відкриття знаходиться в його землях печери Альтаміри, що славиться своєю унікальною колекцією зразків доісторичного мистецтва. З дитинства захоплюється природничими науками, він почав відчувати підвищений інтерес до археології після відвідування Всесвітньої виставки в Парижі, де відбулося його знайомство зі зразками первісного зброї.

Саме після цієї події він зайнявся докладним вивченням знайденої незадовго до цього печери, припустивши, що в ній також могли бути присутніми подібні предмети. У 1879 році в один зі своїх візитів на місце пошуків він взяв з собою доньку Марію, яка випадково виявила наскальний живопис на стелі підземелля. Більш детальний аналіз із залученням солідного фахівця - археолога Мадридського університету Хуана Віланова-і-П'єра дозволило йому заявити на весь світ про свою знахідку. Але опубліковані результати досліджень піддалися жорстокій критиці і висміювання представниками наукового товариства тих років, дійшло навіть до звинувачення в підробці, оскільки стародавні картини були виконані дуже якісно і відмінно збереглися. Саутуола важко відреагував на такий результат своєї роботи і до кінця своїх днів був змушений жити з клеймом обманщика, реабілітованого, на превеликий жаль, вже після смерті.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Альтаміра 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*