» » Альтаміра 2016
Альтаміра 2016
Рік:
Країна:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Хью Хадсон
В ролях:
Хавіві, Голшіфт Фарахані, Луїс Солер, Клеман Сібоні, Шанталь Гарзан, Ніколас Феррел, Ірена Есколар, Руперт Еверетт, Аллегра Аллен, Табата Черезо

Альтаміра 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Альтаміра 2016 українською мовою

Історична драма режисера Х'ю Хадсона, присвячена особистості іспанського археолога-аматора Марселіно Санса де Саутуоли, першовідкривача наскального творчості кам'яного віку, який не одержав визнання за життя. Найбільш значним його досягненням вважається відкриття знаходиться в його землях печери Альтаміри, що славиться своєю унікальною колекцією зразків доісторичного мистецтва. З дитинства захоплюється природничими науками, він почав відчувати підвищений інтерес до археології після відвідування Всесвітньої виставки в Парижі, де відбулося його знайомство зі зразками первісного зброї.

Саме після цієї події він зайнявся докладним вивченням знайденої незадовго до цього печери, припустивши, що в ній також могли бути присутніми подібні предмети. У 1879 році в один зі своїх візитів на місце пошуків він взяв з собою доньку Марію, яка випадково виявила наскальний живопис на стелі підземелля. Більш детальний аналіз із залученням солідного фахівця - археолога Мадридського університету Хуана Віланова-і-П'єра дозволило йому заявити на весь світ про свою знахідку. Але опубліковані результати досліджень піддалися жорстокій критиці і висміювання представниками наукового товариства тих років, дійшло навіть до звинувачення в підробці, оскільки стародавні картини були виконані дуже якісно і відмінно збереглися. Саутуола важко відреагував на такий результат своєї роботи і до кінця своїх днів був змушений жити з клеймом обманщика, реабілітованого, на превеликий жаль, вже після смерті.

Кіно Альтаміра 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*