» » Непорочні 2016
Непорочні 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Анн Фонтен
В ролях:
Лу де Лааж, Агата Бузек, Хелена Суецкая, Джоанна Куліг, Венсан Макен, Катажина Дабровскі, Анна Прухняк, Агата Кулеша, Міра Малицінська, Еліза Райсембл
Формат:
mp4, 3gp

Непорочні 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Непорочні 2016 українською мовою

Дії драматичного фільму розгортаються взимку 1945 року в Польщі. Одного разу в відділення французького Червоного хреста, який надає медичну допомогу своїм співвітчизникам, що зуміли вижити в жорстоких умовах німецьких концентраційних таборів, приходить з проханням про допомогу стурбована черниця з польського монастиря. Дівчина намагається умовити кого-небудь з лікарів відправитися з разом з нею в святу оселю, але ніхто з них не погоджується, посилаючись на те, що їй краще звернутися до місцевого Червоний Хрест, який обслуговує поляків. Ось тільки черниця відмовляється йти і продовжує просити про допомогу, що незабаром призводить до того, що їй вдається знайти молоду дівчину-лікаря на ім'я Матильда Больйо, яка погоджується відправитися з нею в монастир, щоб спробувати з'ясувати, що ж там насправді відбувається. По приїзду виявляється, що нашій героїні необхідно терміново прийняти пологи у молоденької послушниці, при цьому доктору потрібно буде за всяку ціну зберігати це в таємниці, адже якщо про ганебний випадок хтось дізнається, то це спричинить за собою справжній скандал.

Пологи проходять важко, в результаті чого Матильда змушена знову і знову відвідувати монастир. А через деякий час дівчина дізнається від настоятельки головну таємницю, дбайливо зберігається в стінах святої обителі. Виявляється, що трохи менше року тому в монастир вломилися військові, після його піддали сексуальному насильству юних дівчат, в результаті чого кілька з них завагітніли. І тепер лише наша героїня виявляється в змозі допомогти нещасним послушницям, які змушені смиренно зберігати свою жахливу таємницю.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Непорочні 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Непорочні 2016
Непорочні 2016
Непорочні 2016
Непорочні 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*