» » Непорочні 2016
Непорочні 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Анн Фонтен
В ролях:
Лу де Лааж, Агата Бузек, Хелена Суецкая, Джоанна Куліг, Венсан Макен, Катажина Дабровскі, Анна Прухняк, Агата Кулеша, Міра Малицінська, Еліза Райсембл
Формат:
mp4, 3gp

Непорочні 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Непорочні 2016 українською мовою

Дії драматичного фільму розгортаються взимку 1945 року в Польщі. Одного разу в відділення французького Червоного хреста, який надає медичну допомогу своїм співвітчизникам, що зуміли вижити в жорстоких умовах німецьких концентраційних таборів, приходить з проханням про допомогу стурбована черниця з польського монастиря. Дівчина намагається умовити кого-небудь з лікарів відправитися з разом з нею в святу оселю, але ніхто з них не погоджується, посилаючись на те, що їй краще звернутися до місцевого Червоний Хрест, який обслуговує поляків. Ось тільки черниця відмовляється йти і продовжує просити про допомогу, що незабаром призводить до того, що їй вдається знайти молоду дівчину-лікаря на ім'я Матильда Больйо, яка погоджується відправитися з нею в монастир, щоб спробувати з'ясувати, що ж там насправді відбувається. По приїзду виявляється, що нашій героїні необхідно терміново прийняти пологи у молоденької послушниці, при цьому доктору потрібно буде за всяку ціну зберігати це в таємниці, адже якщо про ганебний випадок хтось дізнається, то це спричинить за собою справжній скандал.

Пологи проходять важко, в результаті чого Матильда змушена знову і знову відвідувати монастир. А через деякий час дівчина дізнається від настоятельки головну таємницю, дбайливо зберігається в стінах святої обителі. Виявляється, що трохи менше року тому в монастир вломилися військові, після його піддали сексуальному насильству юних дівчат, в результаті чого кілька з них завагітніли. І тепер лише наша героїня виявляється в змозі допомогти нещасним послушницям, які змушені смиренно зберігати свою жахливу таємницю.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Непорочні 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Непорочні 2016
Непорочні 2016
Непорочні 2016
Непорочні 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*