» » Я – вчитель 2016
Я – вчитель 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
88 хв. / 01:28
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Мокрицький
В ролях:
Філіп Рейнхардт, Андрій Смоляков, Сергій Походай, Олександр Ковтунець, Світлана Осадченко, Владислав Абашин, Юлія Пересільд, Борис Каморзін
Формат:
mp4, 3gp

Я – вчитель 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Я – вчитель 2016 українською мовою

Події фільму розгортаються під час Великої Вітчизняної Війни в невеликому радянському поселенні, захопленому німецькими військами. Жити в цей нелегкий для всієї країни час Павлу Зубову, звичайному сільському викладачеві, допомагала віра в те, що він повинен не дивлячись ні на що продовжувати навчати дітей. І не важливо, під чиєю владою знаходиться село, і хто зараз диктує методи навчання, по-Зубов справжньому вірить лише в одне: вчити дітей - його життєве призначення. Павло звичайна людина, яка вірить в чисту і світлу любов, щирі сімейні відносини, любить дітей і дорожить простими людськими цінностями.

Намагаючись не втручатися в жорстоке протистояння, він тихо-мирно вчить сільську дітвору, всім своїм виглядом показуючи, що війна його не стосується, хоча в глибині його душі постійно йшла непримиренна боротьба. Але одного разу, ланцюжок подій, що відбулися кардинально змінює його життя, ставлячи Зубова перед тим фактом, що більше вже не можна залишатися скромним тихим учителем. З волі долі наш герой постає перед непростим вибором - далі виживати і пристосовуватися до мінливих умов, або ризикнути всім, але не зрадити своїх близьких, Батьківщину і себе самого.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Я – вчитель 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Я – вчитель 2016
Я – вчитель 2016
Я – вчитель 2016
Я – вчитель 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*