» » Ангели революції 2014
Ангели революції 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
01:53
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Федорченко
В ролях:
Костянтин Балакірєв, Павло Басов, Дар'я Екамасова, Георгій Іобадзе, Олексій Солончені, Олег Ягодин
Формат:
mp4, 3gp

Ангели революції 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Ангели революції 2014 українською мовою

Дії фільму розгортаються в Радянському Союзі через 17 років після Великої Жовтневої революції. Невелика команда ентузіастів-авангардистів, зібрана з представників різних видів мистецтв очолювана відомою революціонеркою Поліною-Революцією, що зуміла в двадцяті роки примирити Країну Рад з Іраном і завербувати в червону армію майже півсотні буддійських ченців, відправляються в Пріобську тундру з метою підняття культурно-політичного рівня відсталого місцевого населення.

До складу просвітницької групи входили: архітектор-конструктивіст Микола, який яро пропагує будівництво нових храмів соціалізму - крематоріїв; режисер широкого профілю Петро, що знімає літаючих собак і страти ворогів революції; скульптор Захар, який побудував пам'ятник першому революціонеру - Іуді; режисер латиського театру Смирнов, акторів якого заарештували співробітники НКВС прямо під час постановки номера; композитор Іван, автор «Симфонії гудків», до останнього моменту не бажаючий міняти диригентську паличку на маузер.

Прибувши на культурну базу, побудовану на річці Казим, наші герої за допомогою мистецтва починають пропаганду радянських ідеалів, які ведуть у світле майбутнє. Спершу полум'яні промови приїжджих викликають лише подив і сміх у місцевих жителів, але потім, коли агітації стає все настирливішою і непоступливою, аборигени починають відчувати неприязнь до чужинців. Після того, як наші герої зазіхають на найсвятіше, що є у корінних народностей - віру в Казимську богиню, шамани налаштовують своїх людей проти радянських агітаторів.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Ангели революції 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*