» » Після тебе 2016
Після тебе 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
119 хв. / 01:59
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Анна Матісон
В ролях:
Олена Бабенко, Анастасія Безрукова, Степан Куликов, Сергій Вершинін, Марія Смольнікова, Карина Андоленко, Тамара Акулова, Галина Бокашевська, Сергій Безруков, Володимир Меньшов
Формат:
mp4, 3gp

Після тебе 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Після тебе 2016 українською мовою

Дії фільму розгортаються навколо Олексія Темнікова - відомого артиста балет, чия блискуча кар'єра несподівано перервалася в 90-ті роки через серйозну травму. Через довгі двадцять років Темників раптово дізнається невтішну новину - хвороба невблаганно прогресує, і незабаром він втратить здатність ходити. Сприймаючи жахлива звістка як неминучу смерть, колишній артист приймає рішення поставити неймовірний балет, який Олексій вже давно придумав, але все ніяк не міг втілити в життя через страх провалити танець і тим самим зіпсувати свою бездоганну репутацію.

Замислившись над сенсом свого життя, наш герой ніяк не може відповісти на дуже важливе для неї питання: «Що я залишу після себе?» Адже за довгі роки артист поступово скотився до повного самітності, розігнавши нечисленних друзів і справжніх шанувальників своїм жахливо поганим характером. Ось і тепер, коли випав на довгі роки танцюристу як ніколи потрібна допомога, щоб повернутися на сцену, Олексію навіть немає до кого звернутися за настільки необхідною підтримкою. І справа не в тому, що серед колишніх друзів і знайомих не знайдеться нікого, хто погодився б допомогти, просто надмірна гординя, незаперечний талант і загострене самолюбство не дозволять нашому герою прийняти чиюсь допомогу.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Після тебе 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Після тебе 2016
Після тебе 2016
Після тебе 2016
Після тебе 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*