» » Бельгія 2016
Бельгія 2016
Рік:
Країна:
Бельгія, Франція
Жанр:
Час:
127 хв. / 02:07
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Фелікс ван Грунінген
В ролях:
Сара Де Босшере, Том Вермейр, Стеф Артс, Стефан Де Вінтер, Жан-Мішель Бальтазар, Hélène De Vos, Домінік Ван Малдер, Борис Ван Северен, Шарлотта Вандермеерш, Бен Бенаюс

Бельгія 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Бельгія 2016 українською мовою

Події фільму відбуваються в Генті - найбільшому місті Східної Фландрії, Бельгія. Молодий амбітний хлопчина Джо, який має проблеми із зором, відкриває в рідному місті невеликий бар під назвою «Belgica», який незабаром стає вельми популярний серед нижчих соціальних верств суспільства, а також звичайних роботяг. Через деякий час в цей бар випадково забредает його старший брат Франк, який вже кілька місяців намагався зрозуміти, куди раптово пропав Джо. Бачачи, що молодший братик докладає максимум зусиль, щоб управляти закладом, Франк, незадоволений своїм поточним станом справ, вирішує йому допомогти.

Влаштувавшись барменом до Джо, старший брат настільки переймається панує там атмосферою, що незабаром запрошує туди свого друга, що є талановитим ді-джеєм. Це призводить до ще більшого зростання популярності бару, і наші герої всерйоз замислюються про розширення. Розуміючи, що занедбане приміщення прямо за стінами нинішнього закладу можна перетворити в відмінний зал для відвідувачів, оптимістично налаштовані брати приступають до роботи. Незабаром зі звичайного питного закладу «Belgica» перетворюється в центр молодіжної тусовки, але зі стрімким зростанням популярності, наші герої все більше починають віддалятися один від одного.

Кіно Бельгія 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*