» » Смертельна напруга 2016
Смертельна напруга 2016
Рік:
Країна:
Канада
Жанр:
Час:
84 хв. / 01:24
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Л'Екуаер
В ролях:
Єва Лінк, Томас Мітчелл, Деніел Магдер, Елейн Хаффман, Майк Допуд, Кріста Бріджес, Рон Ліа, Анджела Бешара, Наталі Редфорд, Мімі Кузик

Смертельна напруга 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Смертельна напруга 2016 українською мовою

Дуже страшний, але шалено красивий канадський фільм жахів з елементами драми від режисера Джона Л'Екуаера. У головних ролях Елейн Хафман, Деніел Магдер. Що трапиться, якщо ви має гнів долю настільки, що заради вашого знищення на землю будуть послані найстрашніші сили? Віриться слабо, але природа - та ще жартівниця, здатна одним помахом зруйнувати абсолютно все, аби стерти сліди минулих помилок. У центрі оповідання звичайна сім'я, яких багато: батько, мати, двоє дітей-погодок. Вони живуть у великому будинку і практично всім своїм виглядом уособлюють типову американську мрію, однак всередині цього осередку суспільства киплять неабиякі пристрасті.

Батько з матір'ю вже давно не знаходять спільної мови і постійно лаються, абсолютно не соромлячись глядачів. Діти постійно шукають спосіб втекти з сімейного гнізда, а бабуся робить все, щоб підлити масла в вогонь. Одного разу тихе містечко буквально вибухає від напруження пристрастей, настільки, що небеса починають викидати небачені раніше блискавки. Спочатку мати і бабусею ледь не гинуть від удару блискавки в вітряк, який, продовжуючи випромінювати електрику, впала в міліметрі від машини. Потім батько, що відправився в ліс заспокоїти розхитані нерви, отримує пристойний розряд струму, що пройшов по землі і вимикається. Якби в цей момент з ним поряд не виявилася сусідська дівчина, він би так і помер, не встигнувши ні з ким попрощатися. Потім братик і сестричкою бачать перед собою гігантський електричний куля і намагаються втекти від нього, але не встигають зовсім трохи. Все це схоже на те, що небеса наказують їм зупинитися і об'єднатися, хоча б заради спільного ворога.

Кіно Смертельна напруга 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*