» » Смертельна напруга 2016
Смертельна напруга 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Канада
Жанр:
Час:
84 хв. / 01:24
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Л'Екуаер
В ролях:
Єва Лінк, Томас Мітчелл, Деніел Магдер, Елейн Хаффман, Майк Допуд, Кріста Бріджес, Рон Ліа, Анджела Бешара, Наталі Редфорд, Мімі Кузик
Формат:
mp4, 3gp

Смертельна напруга 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Смертельна напруга 2016 українською мовою

Дуже страшний, але шалено красивий канадський фільм жахів з елементами драми від режисера Джона Л'Екуаера. У головних ролях Елейн Хафман, Деніел Магдер. Що трапиться, якщо ви має гнів долю настільки, що заради вашого знищення на землю будуть послані найстрашніші сили? Віриться слабо, але природа - та ще жартівниця, здатна одним помахом зруйнувати абсолютно все, аби стерти сліди минулих помилок. У центрі оповідання звичайна сім'я, яких багато: батько, мати, двоє дітей-погодок. Вони живуть у великому будинку і практично всім своїм виглядом уособлюють типову американську мрію, однак всередині цього осередку суспільства киплять неабиякі пристрасті.

Батько з матір'ю вже давно не знаходять спільної мови і постійно лаються, абсолютно не соромлячись глядачів. Діти постійно шукають спосіб втекти з сімейного гнізда, а бабуся робить все, щоб підлити масла в вогонь. Одного разу тихе містечко буквально вибухає від напруження пристрастей, настільки, що небеса починають викидати небачені раніше блискавки. Спочатку мати і бабусею ледь не гинуть від удару блискавки в вітряк, який, продовжуючи випромінювати електрику, впала в міліметрі від машини. Потім батько, що відправився в ліс заспокоїти розхитані нерви, отримує пристойний розряд струму, що пройшов по землі і вимикається. Якби в цей момент з ним поряд не виявилася сусідська дівчина, він би так і помер, не встигнувши ні з ким попрощатися. Потім братик і сестричкою бачать перед собою гігантський електричний куля і намагаються втекти від нього, але не встигають зовсім трохи. Все це схоже на те, що небеса наказують їм зупинитися і об'єднатися, хоча б заради спільного ворога.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Смертельна напруга 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*