» » Холлери 2016
Холлери 2016
Рік:
Країна:
Час:
88 хв. / 01:28
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Красінські
В ролях:
Ешлі Дайк, Марго Мартіндейл, Шарлто Коплі, Анна Кендрік, Рендолл Парк, Джош Гробан, Річард Дженкінс, Діді Костін, Джон Красінські

Холлери 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Холлери 2016 українською мовою

Захоплюючий фільм розповість про молодого художника Джона Холлер, який через важку хворобу матері, що вимагає невідкладної госпіталізації, повертається разом з Ребеккою, його вагітне дівчиною, з киплячого життям Нью-Йорка в маленьке провінційне містечко, розташоване в американській глибинці. Але по приїзду в рідну домівку наш герой знову стикається з примхами і безперервними проблемами своєї «чудовою» сімейки - тим, що кілька років тому змусило його переїхати в Нью-Йорк.

Але на цьому біди нашого героя не закінчуються, адже в цьому містечку все ще живе його колишня дівчина Гвен, яка, незважаючи на те, що вже заміжня і зовсім недавно народила, все ще відчуває до нього любовні почуття. Ситуація остаточно приймає комічний оборот, коли Джон дізнається, що Гвен - дружина того самого санітара, який обслуговує його мати. І поки наш герой намагається розібратися з усіма раптово звалилися на нього проблемами, з кожним прожитим днем ​​стає все ближче ту щасливу мить, коли він стане батьком, ось тільки у відносинах між ним і Ребеккою не все так добре в останній час.

Кіно Холлери 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Холлери 2016
Холлери 2016
Холлери 2016
Холлери 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*