» » Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Жанр:
Час:
127 хв. / 02:07
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Чо Джон-Ре
В ролях:
Сон Сук, Чхве Рі, Юн Джеонг-Ро, Пак Ген-су, Чон Ін-гі, Юнг Му-Сонг, Про Джі-хе, Пак Чунг-Хван, Кан Ха-на, Сео Мі-Джі
Формат:
mp4, 3gp

Повернення на батьківщину 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Повернення на батьківщину 2016 українською мовою

Чергова корейська драма про нелегку долю і трагічні події від режисера Чо Джон-Ре. У головних ролях Park Choong-Hwan, Park Geun-soo.
У 1943 році Японія віроломно вторглась на територію Південної Кореї. Солдати не церемонилися з місцевими жителями, знущалися над людьми похилого віку і били тих, хто намагався чинити їм опір. Постійний голод, хвороби і брак сил не залишали бідним людям навіть надії на опір. Але найгірше було молодим дівчатам.

Підлітків 14-16 років гвалтували і продавали в будинки розпусти, де останні піддавалися звірячим приниженням і нескінченного насильства. І ці маленькі дівчатка не мали права відмовляти, адже в іншому випадку японські солдати могли просто вирізати всю сім'ю. А саму дівчину, посміла перечити, все одно відправили б до одного з цих жахливих закладів, де таких, як вона навіть за людей не вважали, адже ні про які права під час війни і мови бути не могло. Після того, як знесилені і напівмертві дівчата вже не могли доставити задоволення своїм мучителям, їх просто добивали, а трупи викидали на смітник як якихось тварин, не даючи навіть можливості попрощатися з близькими. Природно ніхто не міг їм допомогти, та ніхто й не намагався, адже країна була зайнята зовсім іншими проблемами. А коли війна закінчилася, все думали, що нещасні жертви давно мертві і навіть не стали їх шукати. Однак не всі загинули так скоро, наша головна героїня зуміла не тільки вижити, але і втекти з полону. Добравшись до рідного міста, вона звернулася до шаманки, щоб зв'язатися з душами померлих і помститися.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Повернення на батьківщину 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*