» » Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Рік:
Жанр:
Час:
127 хв. / 02:07
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Чо Джон-Ре
В ролях:
Сон Сук, Чхве Рі, Юн Джеонг-Ро, Пак Ген-су, Чон Ін-гі, Юнг Му-Сонг, Про Джі-хе, Пак Чунг-Хван, Кан Ха-на, Сео Мі-Джі

Повернення на батьківщину 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Повернення на батьківщину 2016 українською мовою

Чергова корейська драма про нелегку долю і трагічні події від режисера Чо Джон-Ре. У головних ролях Park Choong-Hwan, Park Geun-soo.
У 1943 році Японія віроломно вторглась на територію Південної Кореї. Солдати не церемонилися з місцевими жителями, знущалися над людьми похилого віку і били тих, хто намагався чинити їм опір. Постійний голод, хвороби і брак сил не залишали бідним людям навіть надії на опір. Але найгірше було молодим дівчатам.

Підлітків 14-16 років гвалтували і продавали в будинки розпусти, де останні піддавалися звірячим приниженням і нескінченного насильства. І ці маленькі дівчатка не мали права відмовляти, адже в іншому випадку японські солдати могли просто вирізати всю сім'ю. А саму дівчину, посміла перечити, все одно відправили б до одного з цих жахливих закладів, де таких, як вона навіть за людей не вважали, адже ні про які права під час війни і мови бути не могло. Після того, як знесилені і напівмертві дівчата вже не могли доставити задоволення своїм мучителям, їх просто добивали, а трупи викидали на смітник як якихось тварин, не даючи навіть можливості попрощатися з близькими. Природно ніхто не міг їм допомогти, та ніхто й не намагався, адже країна була зайнята зовсім іншими проблемами. А коли війна закінчилася, все думали, що нещасні жертви давно мертві і навіть не стали їх шукати. Однак не всі загинули так скоро, наша головна героїня зуміла не тільки вижити, але і втекти з полону. Добравшись до рідного міста, вона звернулася до шаманки, щоб зв'язатися з душами померлих і помститися.

Кіно Повернення на батьківщину 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Повернення на батьківщину 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*