» » Втрачені дівчата Менсона 2016
Втрачені дівчата Менсона 2016
Рік:
Країна:
Час:
120 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Леслі Лібман
В ролях:
Маккензі Мозі, Грір Греммер, Іден Бролін, Ізабель Шилл, Джон Ф. Гофф, Морган Кранц, Гаррет Коффі, Крістіан Медсен, Джефф Уорд, Грейс Вікторія Кокс

Втрачені дівчата Менсона 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Втрачені дівчата Менсона 2016 українською мовою

У центрі сюжету картини перебуває звичайний хлопець на ім'я Чарлі, якому в голову, в один прекрасний момент, прийшла досить раціональна ідея - а що буде, якщо організувати власну секту? Точніше, не зовсім секту, а спільнота особистостей, які б буквально обожнювали свого лідера і ловили кожне слово «проповідника». Марнославство - один з найбільш згубних людських пороків, і головний герой піддається саме даному пороку в гонитві за славою і популярністю.

Як би там не було, містер Менсон досягає поставленої мети - в колі його наближених величезна кількість молодих людей, які втекли від моралей батьків і громадського осуду. Тут, в сім'ї Чарлі, пропагується вживання наркотиків і алкоголю. Саме тут можна легко знайти спільну мову з людьми, які перебувають у постійній ейфорії від дурманних речовин, але, на відміну від вуличних наркоманів, в комуні завжди подбають про ближнього і не дадуть померти від передозування.

Само собою, подібне суспільство не могли залишити без уваги стражі закону, і на боротьбу з впливом містера Менсона місцева поліція відправляє найкращих фахівців. Чи зможуть слідчі довести громадськості, що діяльність героя незаконна і веде до серйозних наслідків, в першу чергу, для молодих членів «сімейства»?

Кіно Втрачені дівчата Менсона 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*