» » Втрачені дівчата Менсона 2016
Втрачені дівчата Менсона 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
120 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Леслі Лібман
В ролях:
Маккензі Мозі, Грір Греммер, Іден Бролін, Ізабель Шилл, Джон Ф. Гофф, Морган Кранц, Гаррет Коффі, Крістіан Медсен, Джефф Уорд, Грейс Вікторія Кокс
Формат:
mp4, 3gp

Втрачені дівчата Менсона 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Втрачені дівчата Менсона 2016 українською мовою

У центрі сюжету картини перебуває звичайний хлопець на ім'я Чарлі, якому в голову, в один прекрасний момент, прийшла досить раціональна ідея - а що буде, якщо організувати власну секту? Точніше, не зовсім секту, а спільнота особистостей, які б буквально обожнювали свого лідера і ловили кожне слово «проповідника». Марнославство - один з найбільш згубних людських пороків, і головний герой піддається саме даному пороку в гонитві за славою і популярністю.

Як би там не було, містер Менсон досягає поставленої мети - в колі його наближених величезна кількість молодих людей, які втекли від моралей батьків і громадського осуду. Тут, в сім'ї Чарлі, пропагується вживання наркотиків і алкоголю. Саме тут можна легко знайти спільну мову з людьми, які перебувають у постійній ейфорії від дурманних речовин, але, на відміну від вуличних наркоманів, в комуні завжди подбають про ближнього і не дадуть померти від передозування.

Само собою, подібне суспільство не могли залишити без уваги стражі закону, і на боротьбу з впливом містера Менсона місцева поліція відправляє найкращих фахівців. Чи зможуть слідчі довести громадськості, що діяльність героя незаконна і веде до серйозних наслідків, в першу чергу, для молодих членів «сімейства»?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Втрачені дівчата Менсона 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*