» » Експірієнс 2015
Експірієнс 2015
HDRip
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Євгеній Татаров
В ролях:
Галина Сумина, Володимир Матвєєв, Кирило Жандаров, Сергій Рост, Євген Леонов-Гладишев, Ірина Яковлєва, Олександр Тютрюмов, Юрій Єлагін, Ірина Ларіонова, Володимир Меньшов

Експірієнс 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Експірієнс 2015 українською мовою

Молодий талановитий учений Борис Смолін працює над складним проектом, який може стати феноменальним відкриттям в історії науки. Суть проекту полягає в тому, щоб зробити людину щасливою, провівши так звану «корекцію пам'яті» - видалення всіх спогадів, що викликають негативні емоції. Роботи над поставленим завданням ведуться у фінальній стадії, і ось вже проводяться перші випробування на добровольцях, які проходять з неймовірним успіхом, принісши творцеві величезну славу і чималі гроші.

Але через деякий час, після декількох трагічних пригод, до нашого героя приходить усвідомлення того, що будь-які спогади, в тому числі і негативні, є невід'ємною частиною життєвого досвіду людини, що накопичується протягом всього його життя. Розуміючи, що у сенсаційної «корекції пам'яті» є вельми небезпечна для людини зворотна сторона, перед нашим героєм стає нелегкий вибір: прислухатися до здорового глузду свого вчителя і припинити наукову розробку або піти на поводу великих грошей і закінчити розпочате.

Кіно Експірієнс 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*