» » Експірієнс 2015
Експірієнс 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Євгеній Татаров
В ролях:
Галина Сумина, Володимир Матвєєв, Кирило Жандаров, Сергій Рост, Євген Леонов-Гладишев, Ірина Яковлєва, Олександр Тютрюмов, Юрій Єлагін, Ірина Ларіонова, Володимир Меньшов
Формат:
mp4, 3gp

Експірієнс 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Експірієнс 2015 українською мовою

Молодий талановитий учений Борис Смолін працює над складним проектом, який може стати феноменальним відкриттям в історії науки. Суть проекту полягає в тому, щоб зробити людину щасливою, провівши так звану «корекцію пам'яті» - видалення всіх спогадів, що викликають негативні емоції. Роботи над поставленим завданням ведуться у фінальній стадії, і ось вже проводяться перші випробування на добровольцях, які проходять з неймовірним успіхом, принісши творцеві величезну славу і чималі гроші.

Але через деякий час, після декількох трагічних пригод, до нашого героя приходить усвідомлення того, що будь-які спогади, в тому числі і негативні, є невід'ємною частиною життєвого досвіду людини, що накопичується протягом всього його життя. Розуміючи, що у сенсаційної «корекції пам'яті» є вельми небезпечна для людини зворотна сторона, перед нашим героєм стає нелегкий вибір: прислухатися до здорового глузду свого вчителя і припинити наукову розробку або піти на поводу великих грошей і закінчити розпочате.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Експірієнс 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*