Іванови 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Кирієнко
В ролях:
Кирило Жандаров, Анна Геллер, Федір Лавров, Наталія Ткаченко, Володимир Меньшов, Анастасія Чистякова, Сергій Маркєєв, Дмитро Поднозов, Надія Жарикова, Юрій Уткін
Формат:
mp4, 3gp

Іванови 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Іванови 2016 українською мовою

Російський серіал про сімейні перипетії, коли рутина повсякденного життя зводить з розуму. Історія про звичайну сім'ю. Іванови живуть, як і всі: кар'єра, діти, нерви, проблеми в особистому житті. Хочеться змін, але людині не завжди вдається змінити своє життя. Петро давно став розсудливим, створив сім'ю і завів дітей. Вони абсолютно не піддаються вихованню. Ще доводиться щодня ходити на нецікаву роботу, займатися рутиною повсякденного життя. Сестра Ольга не відрізняється видатними життєвими досягненнями. Жінка закрутила роман з хлопцем, і не віриться в хеппі-енд цих відносин. Вона закохана, хіба хтось здатний її напоумити? Дівчина категорично відмовляється слухати чужі поради. Сюжетна лінія розповідає про долю молодих людей, у кожного свої проблеми, переживання, спроби ніколи не сумувати.

Нудні будні хлопців розбавляє їх неординарний батько, раптово виявив бажання зблизитися. Родичі довгі роки не підтримували зв'язок. Чи потрібен такий татусь? Герої зіткнуться з безліччю ситуацій, перш ніж зрозуміють просту істину: рідніше близьких в цьому світі людей немає. Сімейні узи завжди важливі. Папанов доведеться прийняти факт, що його сімейка далека від ідеалу. Хто винен? Проте, чоловік не збирається здаватися. Він вірить, що зможе відновити довіру домочадців. Хоче повернути хороші відносини зі своїми рідними. Необхідно забути старі образи і почати все з чистого аркуша. Попереду їх чекає багато комічних моментів, драм і розборів польотів, за якими цікаво спостерігати.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Іванови 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Іванови 2016
Іванови 2016
Іванови 2016
Іванови 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*