Джерело 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Надія Вітальская
В ролях:
Яна Кошкіна, Павло Делонг, Денис Курочка, Валентина Колева, Роза Хайруллін, Світлана Наришкіна, Максим Заусалін, Ігор Черкашин, Іван Янковський, Олександр Рапопорт
Формат:
mp4, 3gp

Джерело 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Джерело 2016 українською мовою

Житель великого міста Іван, навіть не думає про своє майбутнє, і вважає за краще постійно веселитися на всяких модних тусовках. Він один з найвідоміших відвідувачів модних клубів міста. Його брат Олександр постійно оплачує його гуляння, і вважає, що рано чи пізно той схаменутися і нарешті подумає про свою кар'єру. Звичайно ж, небажання Іван працювати сильно засмучує його родичів. Але зустріч з чарівною дівчиною назавжди змінює світогляд хлопця. Як виявилося, його кохана володіє магією зцілення, до того ж, вона живе в досить екзотичному місці.

Її магічний ритуали привертають увагу багатьох чоловіків, але вона вирішила вибрати саме Івана. Всі її зусилля розраховані на возз'єднання людини з природою. Перебуваючи в лісі, герой пізнає таємне знання, перемагає в собі бажання витрачати своє життя на непотрібні речі. За допомогою давньої магії, чаклунка знайомить Івана з місцевою фауною і дикими тваринами, вона допомагає йому наблизитися до таємничого світу. Гостю лісу пізнає менталітет всіх живих істот. Творці картини вирішили підняти вічну тему індустріального прогресу, і того, як люди забувають про первісних людських цінностях, в гонитві за новими непотрібними враженнями.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Джерело 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Джерело 2016
Джерело 2016
Джерело 2016
Джерело 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*