Джерело 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Надія Вітальская
В ролях:
Яна Кошкіна, Павло Делонг, Денис Курочка, Валентина Колева, Роза Хайруллін, Світлана Наришкіна, Максим Заусалін, Ігор Черкашин, Іван Янковський, Олександр Рапопорт
Формат:
mp4, 3gp

Джерело 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Джерело 2016 українською мовою

Житель великого міста Іван, навіть не думає про своє майбутнє, і вважає за краще постійно веселитися на всяких модних тусовках. Він один з найвідоміших відвідувачів модних клубів міста. Його брат Олександр постійно оплачує його гуляння, і вважає, що рано чи пізно той схаменутися і нарешті подумає про свою кар'єру. Звичайно ж, небажання Іван працювати сильно засмучує його родичів. Але зустріч з чарівною дівчиною назавжди змінює світогляд хлопця. Як виявилося, його кохана володіє магією зцілення, до того ж, вона живе в досить екзотичному місці.

Її магічний ритуали привертають увагу багатьох чоловіків, але вона вирішила вибрати саме Івана. Всі її зусилля розраховані на возз'єднання людини з природою. Перебуваючи в лісі, герой пізнає таємне знання, перемагає в собі бажання витрачати своє життя на непотрібні речі. За допомогою давньої магії, чаклунка знайомить Івана з місцевою фауною і дикими тваринами, вона допомагає йому наблизитися до таємничого світу. Гостю лісу пізнає менталітет всіх живих істот. Творці картини вирішили підняти вічну тему індустріального прогресу, і того, як люди забувають про первісних людських цінностях, в гонитві за новими непотрібними враженнями.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Джерело 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Джерело 2016
Джерело 2016
Джерело 2016
Джерело 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*