» » Фантастичне кохання і де його знайти 2016
Фантастичне кохання і де його знайти 2016
Рік:
Режисер:
Саймон Ебауд
В ролях:
Джеремі Ірвін, Ейлін Дейвіс, Джессіка Браун-Фіндлі, Том Уілкінсон, Шарлотта Еспрі, Клер Ештон, Ендрю Скотт, Лола Султан, Пол Блекуелл, Анна Ченселлор

Фантастичне кохання і де його знайти 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Фантастичне кохання і де його знайти 2016 українською мовою

Головна героїня фільму «Фантастична любов і де її знайти» - симпатична молода особа, яка переїхала жити до великого міста з провінційного містечка в надії зустріти свою справжню любов. Випадково Белла побачила оголошення, в якому було написано, що люди здадуть свій будинок за невелику вартість, якщо мешканці будуть доглядати за їх прекрасним садом. Дівчина завжди любила квіти, тому вона з великою радістю вирушила по оголошенню. Господинею дому виявилася літня жінка, яка кілька разів перепитала дівчину про те, чи є у неї досвід догляду за квітами.

Коли старенька переконалася в правдивості її слів, то довірила Беллі ключі. Якщо продовжити дивитися фільм «Фантастична любов і де її знайти» онлайн, то буде цікаво дізнатися, що головна героїня - справжня мрійниця, яка хоче написати свою книгу. Одного разу, випадково вийшовши на вулицю, вона познайомилася з літньою сусідкою, що її дуже любили всі жителі вулиці через неприємний характеру. Однак Белла знайшла з нею спільну мову і незабаром з'ясувала, що старенька багато років пропрацювала в редакції, а значить, вона може допомогти їй виконати заповітну мрію. Ось тільки для цього жінку необхідно вмовити.

Дивитися онлайн трейлер фільму Фантастичне кохання і де його знайти 2016 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]