» » Перекладач 2015
Перекладач 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Нужний
В ролях:
Олена Плаксіна, Дмитро Астрахан, Семен Треськунов, Клара Лаго, Леонід Ярмольник, Михайло Шамігулов, Марія Андрєєва, Олександр Ільїн мол., Луїза-Габріела Бровіна, Станіслав Дужников
Формат:
mp4, 3gp

Перекладач 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Перекладач 2015 українською мовою

Лев Корабльов один з тих людей, хто звик смиренно плисти за течією життя, в очікуванні того самого дива, яке принесе йому грошей і щастя. Заробляючи на життя перекладами з китайської мови, з волі випадку, він знайомиться з кримінальним авторитетом Вороном, якому потрібні були його послуги. На жаль, вже під час першої зустрічі з жителями піднебесної Лев допускає фатальну помилку, що закінчилася перестрілкою, і, опинившись недостатньо кваліфікованим для настільки тонкої роботи, перетворюється з цінного працівника в абсолютно непотрібного свідка злочину.

Один з людей Ворона, бажаючи прибрати нашого героя, влаштовує вибух, під час якого сильно страждає дитина горе-перекладача. Життя хлопчика знаходиться в крайній небезпеці, і допомогти йому може лише дорога операція за кордоном, на яку у нашого героя, природно, немає грошей. Здогадуючись, чиїх це рук справа, молодий батько, що втратив всякий страх відправляється до свого колишнього роботодавця, який несподівано погоджується допомогти йому, але за однієї умови: хлопець повинен виконати три будь-які завдання Ворона в обмін на такі необхідні гроші. Розуміючи, що вибір у нього не великий, наш герой приймає умови небезпечної гри.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Перекладач 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Перекладач 2015
Перекладач 2015
Перекладач 2015
Перекладач 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*