» » Перекладач 2015
Перекладач 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Нужний
В ролях:
Олена Плаксіна, Дмитро Астрахан, Семен Треськунов, Клара Лаго, Леонід Ярмольник, Михайло Шамігулов, Марія Андрєєва, Олександр Ільїн мол., Луїза-Габріела Бровіна, Станіслав Дужников
Формат:
mp4, 3gp

Перекладач 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Перекладач 2015 українською мовою

Лев Корабльов один з тих людей, хто звик смиренно плисти за течією життя, в очікуванні того самого дива, яке принесе йому грошей і щастя. Заробляючи на життя перекладами з китайської мови, з волі випадку, він знайомиться з кримінальним авторитетом Вороном, якому потрібні були його послуги. На жаль, вже під час першої зустрічі з жителями піднебесної Лев допускає фатальну помилку, що закінчилася перестрілкою, і, опинившись недостатньо кваліфікованим для настільки тонкої роботи, перетворюється з цінного працівника в абсолютно непотрібного свідка злочину.

Один з людей Ворона, бажаючи прибрати нашого героя, влаштовує вибух, під час якого сильно страждає дитина горе-перекладача. Життя хлопчика знаходиться в крайній небезпеці, і допомогти йому може лише дорога операція за кордоном, на яку у нашого героя, природно, немає грошей. Здогадуючись, чиїх це рук справа, молодий батько, що втратив всякий страх відправляється до свого колишнього роботодавця, який несподівано погоджується допомогти йому, але за однієї умови: хлопець повинен виконати три будь-які завдання Ворона в обмін на такі необхідні гроші. Розуміючи, що вибір у нього не великий, наш герой приймає умови небезпечної гри.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Перекладач 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Перекладач 2015
Перекладач 2015
Перекладач 2015
Перекладач 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*